Сон завжди має значення для відмінного здоров’я. Ніщо так не заважає вночі як безсоння. Є припущення, що деяка їжа, споживана перед засинанням, може бути промоутером сну, а інша викрадає його.

Отже, давайте розберемося, які гірші, а які кращі продукти для сну? Коли мова заходить про стан спокою і відпочинку.

Вишня.

Є найпотужнішим продуктом для сну, натуральним продуктом. Вона містить мелатонін, речовина, що допомагає тримати під контролем внутрішній годинник організму. Вживання вишневого пирога або соку, за деякими дослідженнями, приводить до незначних поліпшень в тривалості і якості відпочинку у дорослих, які страждали хронічним безсонням. Мандрівники часто приймають капсули цієї речовини, для боротьби з біоритмом.

Бекон, чізбургер.

Жир стимулює виробництво кислоти в шлунку, що може дратувати стравохід, викликаючи печію. Якщо ви бажаєте зберегти якість сну, не приймайте цей вид їжі на ніч.
Молоко.

Теплі дитячі спогади матері або бабусі, яка давала вам перед сном склянку молока, допомагаючи вам заснути, не безпідставні. Молоко має амінокислоту триптофан, попередник хімічної речовини серотоніну, який знаходиться у мозку. Ця тема є спірною, але дослідження довели, що ці речовини сприяють швидкому засипанню.

Вино.

Алкоголь будь-якого виду швидко засвоюється в організмі і змушує людину прокидатися вночі. Більше того, він збільшує хропіння, який може розбудити вашого партнера. Так що будьте обережні.

Рис.

Це зерно має маленький глікемічний індекс і споживання його до відпочинку, допомагає заснути, порівняно з продуктами, що мають високий індекс.

Зернові.

Вуглеводи в цілому для сну корисні, але це погана ідея, для вживання печива перед сном. Замість цього спробуйте миску каші або терту пшеницю, які містять складні вуглеводи. Ще краще, крупи: лобода, ячмінь, гречка з молоком, до речі про гречку у мене окрема стаття, так як вона дуже корисна почитайте на дозвіллі Корисні властивості гречки.

Темний шоколад.

Ця солодкість має не тільки кофеїн, але і калорії. А зміст стимулятора теоброміну, може підвищити частоту скорочень серця і подарувати безсоння.

Банани.

Сприяють сну, завдяки вмісту натуральних релаксантів: калію і магнію, а також вуглеводи, що збільшують сонливість. Вживання їх, безпрограшна ситуація в цілому. “Вони загальні промоутери здоров’я”, кажуть лікарі. Ми повинні вживати калій для здоров’я серцево – судинного та когнітивного функціонування.

М’ясо індички.

Як молоко, індичка має триптофан, хімічну речовину, яка змушує людей куняти перед телевізором, особливо після вечері подяки.

Солодка картопля.

Мрія сплячого. Вона не тільки, як складний вуглевод, забезпечує хороший сон, але також містить міорелаксантної калій. Її можна приготувати в різному вигляді: печену, з папайєю і квасолею.

Чай з валеріани.

Прискорює початок сну і покращує його якість.
Її можна поєднувати з собачою кропивою, ромашкою, і котячою м’ятою, так вона швидше прискорить ефект появи дрімота.

Курка.

Цей тип білка буде контр продуктивним, якщо споживається в нічний час. Травлення, як передбачається, сповільнюється на 50%, а ви спите, і їжа починає потихеньку перетравлюватися, заважаючи вам повністю відключитися, замість того щоб зосередитися на сні. Додавання вуглеводів до білку, може подарувати прекрасний засинання.

Тепер ви знаєте, які продукти для сну, а які ні…

Джерело: http://glam-novias.com.ua/