Жінки рідко коли знімають футболку, взявшись за неї на спині. Так зазвичай роблять чоловіки.


Жінки рідко коли знімають футболку, взявшись за неї на спині. Так зазвичай роблять чоловіки.
Після кожного прийняття ванни жінка, навіть якщо у неї дуже коротка стрижка, обов’язково намотує на голову рушник, створюючи якусь подобу чалми. Для чого це робиться – ніхто чітко відповісти не може. Сьогодні можна купити гарну ванну Равак Троянда 2 в магазині Добрі Речі.
В Америці у 90-х роках з подачі якогось малокваліфікованої психіатра поширилося стійке переконання, що якщо людина приймає ванну мовчки (не співає в цей момент), то він психічно хворий. Вважалося, що кожна людина, а жінки – особливо, обов’язково повинні щось наспівувати собі під ніс» при миття у ванні або в душі.
Багато жінок переконані, що чоловіки в своєму розвитку не дуже далеко пішли від мавп. Але, між тим, самим жінкам властиві деякі манери приматів. Наприклад – пошук комах в шерсті свого супутника життя. Тільки жінки зазвичай шукають прищики і вугри на обличчі, або навіщо-то починають гладити чоловіка по голові різкими рухами, взлохмачивая при цьому волосся.
Жінки, на відміну від чоловіків, рідко коли «чешуть ріпу». По-перше – вони завжди бережуть зачіску, а по-друге – не люблять видавати, що перебувають у стані розгубленості.
Жінки набагато частіше чоловіків посміхаються, і набагато частіше плачуть.
Але самогубцями найчастіше стають чоловіки, незважаючи на те, що депресії більше схильні жінки.
Більшість жінок носять ліфчик не свого розміру. А в Японії багато сучасні жінки настільки сором’язливі, що не знімають ліфчик навіть під час сну. Примітно, що в сусідній Кореї в 17-20 століттях жінки не тільки не мали ліфчики, але і носили такий одяг, яка мала отвори для грудей. Тобто жінки ходили по вулиці з абсолютно відкритою груддю.