Вважається, що жінкам важче добитися успіху в бізнесі або політиці. Для цього потрібні тим якості, які традиційно притаманні чоловікам. Але і жінки нерідко бувають дуже успішними в цих видах діяльності.


Вважається, що жінкам важче добитися успіху в бізнесі або політиці. Для цього потрібні тим якості, які традиційно притаманні чоловікам. Але і жінки нерідко бувають дуже успішними в цих видах діяльності. Особливо, якщо вони спрямовуються на www.smart-hr.com.ua.
І ще бажано знати деякі цікаві відомості про прекрасній половині людства.
В більшості країн світу жінки в середньому живуть довше за чоловіків. У тому числі тому, що менше зайняті на повних стресів роботах – у бізнесі чи на державній службі.
Коли жінки вітаються за руку, вони не тиснуть її.
Деякі англійські вчені стверджують, що ті жінки, у яких безіменний палець коротше вказівних, мають дуже хороші шанси досягти успіхів у спорті.
Коли жінка курить, всі маніпуляції з сигаретою вона виконує не так, як чоловік. Вона ніколи не прикушує сигарету зубами і взагалі не залишає її в роті, а весь час тримає в руці. І більшість жінок завжди тримають сигарету між вказівним і середнім пальцями. А чоловіки можуть тримати сигарету між вказівним і великим пальцями, або навіть всередині кулака.
Жінки значно краще за чоловіків здатні вловлювати кілька потоків інформації, їм краще даються гуманітарні науки, вони є хорошими організаторами.
В історії був випадок (в 12 столітті), коли під час війни один місто тривалий час перебував під ворожої облоги. Втомлений від довгих безуспішних спроб увійти в місто король завойовників дозволив усім жінкам покинути місто, взявши з собою все найцінніше, але тільки в такій кількості, яку вони здатні унести нас собі. Коли ворота міста відкрилися, король побачив жінок, які несли на собі своїх поранених чоловіків.
В даний час серед глав всіх держав лише 10 жінок.