Купувала цей дитячий костюм OLEKID влітку на теплу осінь. Замовляла на Алиэкспресс на той момент за 11 доларів для доньки 2.5 років зростанням 95 див.

Взяла у Олекид-продавця розмір з запасом, тому що зазвичай китайський одяг менше, ніж має бути за таблицею, але комплект прийшов чітко по розмірній сітці 4Т на ріст 110 см (рекомендований зростання 105 см).

Доставка в Санкт-Петербург 14 днів на Пошту Росія. До пошиття не причепишся, шви рівні, гумки щільні, аплікація акуратна, написи без помилок, колір вибирала не мазкий.

Всередині м’який фліс, собі б такий замовила, якби були великі розміри, думаю дитині буде приємно носити цей костюм. На ярлику написаний складу російської 50% бавовна та 50% поліестер.

Китайське фабричне якість Олекид, а не пошиття у підвалі! Знайшла фірму Minizone у нас в Санкт-Петербурзі ці ж костюми, але вже в 2 рази дорожче.

Купувала ось тут на Алі з Піднебесної. Це офіційний представник даного бренду, у нього навіть значок потрібний отримано, так що за оригінальність можна не паритися))

Думаю, відмінно підійде на малюка з кедами М. Мічі — на осінь-весну і желеткой Kakakid на випадок, коли холодніше і потрібно утеплитися.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…