Моєму сину дуже захотілося купити годинник, він почав переглядати всі пропозиції в інтернеті шукав довго з багатьох інтернет магазинах, але свій вибір зупинив на сайті Алиэкспрессс. Тут він знайшов такі годинники, які йому сподобалися і зовнішнім виглядом і всіма внутрішніми характеристиками і він вирішив спробувати себе їх замовити, купував на офіційній сторінці виробника на Алі ось тут.

Зміст

 • Де купити
 • Огляд
 • Відгук
 • Де купити

  Годинник фірми Lige. Це фірма з виготовлення спортивних годин. Виробник в описі повідомив про всіх їх можливостях та особливостях. Вони повинні були бути протиударними і водонепроникними, а також оригінальними. Це як раз те, що син хотів. Купували в середині грудня, потрапили на передноворічну знижку 90%, Я вважаю, що нам дуже пощастило ціна цих годин була 12000 рублів, а по знижці ми заплатили 1300 рублів. Скільки коштують зараз — дивіться за посиланнями на початку і в кінці цієї статті.

  Товар після замовлення дійшов до України, місто Харків за 29 днів, службою e – Paket. Коли ми отримали посилку, то були приємно здивовані тим, як упаковані ці години.

  Огляд

  Прийшли вони в симпатичною чорній коробці на якій був логотип фірми LIGE. Коли відкрили коробку всередині ми побачили лежать в м’якому поролоні годинник, сам браслет був заклеєний окремої прозорою плівкою. В коробочку продавець також поклав шматочок тканини, щоб годинник можна було легко протерти, якщо потрібно.

  Чоловічі LIGE були обрані в кольорі «золото», вони одного кольору з браслетом, виглядають дуже стильно.

  На циферблаті є секундомір, таймер, це дуже зручно при занятті спортом, це ще один плюс виробнику,а також є віконце з датою, дні тижня на годиннику відраховуються автоматично.

  Заводяться ці механічні годинники довільно при носінні на руці.

  Але якщо довго не користуватися, то можна заводити вручну. Ще мене дуже здивував один момент. Годинники були в дорозі 29 днів і коли ми їх дістали з коробки, вони тікали і час показували правильно.

  Відгук

  Для мого сина ці наручні годинники стали найулюбленішими, носить вже 10 місяців, практично не знімає їх, влітку купався з ними в море і після купання з годинником нічого не сталося. Колір вони за десять місяців не поміняли. Відчуваю, що з ними на руці син відчуває себе справжнім дорослим чоловіком, адже вони виглядають розкішно і по діловому. Якщо потрібно щось менш діловий, але більш молодіжний і стильне, то можу порекомендувати бренд BoboBird, а конкретно, ось такий стиль або таку модель. Жінкам же неодмінно варто звернути увагу на бренд Enmex — дуже елегантні і жіночні!

  Ось такі бувають моменти в житті, оригінальну річ відмінної якості можна придбати за дуже низькою ціною. Ще раз, купували ось тут на Aliexpress. Це офіційний сайт виробника ЛІЗІ, а не перекупники всякі.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…