Шифонова блузка з котами на Алэкспресс є у багатьох продавців з варіаціями цін від $2,8 до $8. За великим досвідом покупок на цьому сайті знаю, що частенько мінімальна ціна — це можливість купити просто чергову ганчірку, в якій соромно буде вийти на люди.

Тому зважилася на покупку блузочки бренду COCKCON вартістю $7,24, але по знижці. Обійшлася мені купівля $5,54 плюс доставка в $2,24, брала на Алі ось тут. У цього продавця є й інші варіанти, які можна подивитися на цій сторінці.

Сорочка представлена в чотирьох розмірах: S, M, L і XL і виготовлена, відповідно до опису товару, з поліестеру.

Замовлення оброблений був дуже швидко, але номери для відстеження мені так і не надали.

Відсутність номери для відстеження піддало продавця великій кількості запитань з мого боку, бо хоч сума і не мільйон, але не хотілося втрачати свої гроші. На всі питання продавець відповідав швидко і в стилі Алиэкспресс: «Привіт, мій друг!», «Здрастуй, дорога» і т. п.

Дочекалася свою посилку в Ростові я через 3,5 тижні після відправки. В принципі, відмінний результат для звичайної пошти.

Зміст

 • Зовнішній вигляд
 • Якість
 • Відгук
 • Зовнішній вигляд

  Блузка була точно як на фото — та ж три кошеняти, щільний шифон, який, до речі, не просвічується і відмінно прасується.

  Колір не білосніжний, а швидше молочно-білий. Виміри в сантиметрах в описі відповідають дійсності.

  Гудзички виконані у вигляді камінчиків і виглядають відмінно, але ось петелька для гудзички ззаду на комірі з маленької резиночки — не дуже зручно.

  Щоб застебнути цю гудзик доводиться або залучати рідних, або мучитися за кілька хвилин. Петелька невдала. Нижче гудзики є блискавка, яку після застібання не видно.

  Якість

  Манжети зшиті добре, а ось комір приїхала блузки в одному місці з невеликим браком.

  Також до мінусів можу віднести і строчку по нижньому краю сорочки — білу нитку чітко видно на тлі чорного принта. Виходить, що спочатку на тканину наноситься малюнок, а потім блузка шився.

  При пранні сорочка з кошенятами особливо не мнеться, навіть якщо включити віджимання на машинці, тому у догляді блузка дуже проста. Принт, до речі, якісний — при пранні нічого з ним не трапилося, не покрасилось і колір блузки не змінився.

  Думаю, до неї відмінно підійдуть брюки Tataria і спідниця шкіряна Bella Philosophy. Або більш елегантні джинси для дівчат mom’s.

  Відгук

  В принципі блузка не погана, але те, що продавець не перевірив товар на наявність видимого шлюбу (комір) перед відправленням, трохи прикро. Адже комір — це та частина блузки, яка завжди на виду, і навіть найменша похибка буде помітна.

  Ще раз, брала на Aliexpress ось тут. Якщо купувати через сервіс кешбека, то можна ще й зекономити на будь-якій покупці в інтернеті.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…