Хочу надати вам чесний огляд на магазин MORAZORA і їх туфлі цієї моделі, куплені там, без преукрасок і за фактом.

Так як у відгуках на алиэкспрессе у мене це зробити не вийшло, пізніше ви зрозумієте чому. Замовила я їх 24/04/2018 і тільки 14/06/2018 вони були доставлені в Санкт-Петербург на пошту, тобто час очікування практично 2 місяці. Ціна покупки 1099,09 руб. Упаковані вони були чудово.

Зміст

 • Якість
 • Розмір
 • Суперечка на Алиэкспресс
 • Не купуйте
 • Якість

  Відкривши упаковку та придивившись, я зрозуміла, що все не так вже добре. На бежевому лакованому матеріалі була подряпина і дірка ззаду на шві. Матеріал-штучна шкіра з дуже блискучою обробкою, здалеку виглядають симпатично. Абсолютно не підійдуть для носіння на вулиці, матеріал тут же обдерется про якісь камінчики або купини. Призначені скоріше для походу в бар, клуб, можливо носити їх в офісі.

  Розмір

  З приводу розміру: я замовляла по розмірній таблиці 9 на розмір стопи 25 див. Туфлі марковані 40 розміром, за фактом у мене 39. Але це не суть, всім чудово відомо, що китайська взуття маломерит. І 9 — це на вузьку ногу. Якщо нога широка я думаю, що варто взяти ще більший розмір.

  Висота каблука 8,5 см, каблук досить демократичний і стійкий. Матеріал підошви-гума. Сама підошва у вигляді проклеєна не особливо добре. В дощ я б побоялася в них вийти, є ризик залишитися без підошви. В шкарпетці зручні, колодка відмінно облягає ногу і вони практично не натирають. Продавець надсилає в подарунок гумку для волосся.

  Але, як розумієте, носити вдома можна, а в офіс або який-небудь захід, знаючи, що у тебе дірка на туфлях особливо не розгуляєшся.

  Написала продавцю, відповіді не послідувало. Ось тут все і почалося.

  Суперечка на Алиэкспресс

  Вирішила відкрити спір. Суперечка відкрила 15 червня, тобто на наступний день після отримання. Вказавши причину, що погано прошито, прокоментувавши, що продавець навмисно мені поклав такі туфлі, так як вони були упаковані добре. І попросила повернення коштів.

  Спочатку продавець хотів повернути мені 500 руб., я не погодилася, потім 564 рубля, при цьому в повідомленнях просив написати хороший відгук на його товар. Я не погодилася. Він пояснив це все технологічними витратами.

  І говорив, що взуття цю штампує робот. І що всі вони з такими дефектами йдуть. Присилав фотографії цього процесу. Цікаво, чому він не вказав це в описі.

  Рішення прийняв алиэкспресс, яке полягало в поверненні коштів і товару. Поміркувавши, і порахувавши витрати, я зрозуміла, що немає сенсу витрачати гроші на поштові пересилання, і що цим дуже клопітно і довго займатися. Написала це продавцеві. В результаті він перерахував мені 300 руб. на paypal і отримав хороший відгук і оцінку 5 зірок. Я керувалася тим, що краще щось, ніж зовсім нічого.

  Не купуйте

  Так що знайте, які туфлі надсилає магазин MORAZORA, яка у нього технологія виробництва і як він накручує собі зірки. Якщо б не було таких дефектів, то туфлі цілком виправдали свою ціну, по зручності шкарпетки і матеріалу. Вони мені обіцяли дати знижку на наступну покупку

  Але я вже навряд чи захочу у них щось купити, краще я пошукаю щось ось тут серед хороших відгуків про якісне взуття і одягу з Китаю. І взагалі моя думка після таких спроб купівлі дешевої китайської взуття, що краще вже назбирати і ходити в дорогий, зручного взуття хорошої якості.

  Сподіваюся, мій відгук допоможе вам, коли ви будете в роздумах купити або немає китайську взуття.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…