Побачила це плаття бренду OLOEY на AliExpress у продавця «men’s wardrobe 888 Store» і зрозуміла, що хочу його. Це був мій перший замовлення з цього сайту. На момент мого замовлення воно коштувало 671 рубль, брала ось тут.

На моє здивування посилка в Санкт-Петербург прийшла дуже швидко, через два тижні. Хоча мені всі казали, що прийде воно як раз, коли літо вже закінчиться. З першого погляду мені дуже сподобалося.

Якість

Тільки малюнок на ньому трохи відрізнявся, але це не так страшно. Хоча на фотографії сукню на моделі на одне плече, за фактом виявилося, що таким способом його носити не вийде, так як виріз не глибокий. Але все одно мені сподобалося, правда, той же червоний SheIn виглядає набагато пікантніше, не кажучи вже про ажурний пеньюар.

Розміри і матеріал

За розміром підійшов просто ідеально. Матеріал дуже приємний до тіла і лежить на фігурі чудово. Тканина не просвічує, але і не щільна. Правда, одягнувши його, я відчула, що тіло в ньому зовсім не дихає, а для літа це важливий фактор! Рядки рівні, нитки ніде не стирчить. Запах нової речі. Носила вже не один раз.

Не злиняло, колір не змінило, катишкамі не пішло. Відпирається дуже швидко і легко, що потрапила на сукню бруд в’їдається, пил не пристає. Залишилося досі у стані нової речі(не рахуючи того, що трохи шовчики полізли на рукавах), тому зараз вона лежить в шафі і чекає наступного літа.

У загальному і цілому своєю першою покупкою я залишилася задоволена. Але якщо у кого-то високе потовиділення, то все таки не рекомендую купувати. Бренд OLOEY можна сміливо рекомендувати, ще раз, купувала у продавця men’s wardrobe 888 Store на Алиэкспресс.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…