Скажу відразу, що я не професійний майстер манікюру і купувала лампу виключно для власного застосування. До цього користувалася мініатюрної сушаркою на 9 ват, у вигляді дуги, купленої так само на «Алі».

Її зручно брати з собою в дорогу, відмінний варіант для екстреної корекції манікюру, але для повноцінного застосування мені такий варіант виявився незручним. Вирішила пошукати більш відповідне пристрій.

Де купити

Оскільки я з тих, хто не ризикує купувати через інтернет дорогі речі і техніку, довелося добряче покопатися у відгуках, щоб знайти хороший, задовольняє мої вимоги, товар, і що найважливіше, за мінімальну ціну.

Вибір припав на SUN X9 Plus. У продавця високий рейтинг, безліч позитивних відгуків і хороша знижка.

Загалом зробила замовлення на Алиэкспресс ось тут і через 22 дні отримала добре упаковану посилку.

Відгук

Роздрукувала і тут же почала відчувати UV-лампу в дії. Як виявилося — абсолютно не помилилася з вибором. У неї є всі необхідні якості і досить вагомі переваги:

  • Потужність моделі SUN X9 Plus становить 48 Вт. Добре просушує гелі вже через 30 секунд.
  • Місткість. У порівнянні з моєю старою сушаркою, де нормально просушити можна було тільки три пальці, сюди поміщається ціла долоню.
  • Гібридність. Завдяки поєднанню UV і LED технології, лампа дозволяє використовувати будь-які типи гель-лаків.
  • Датчик руху. Пристрій включається автоматично, як тільки ви вкладете в неї свою руку, і вимкнеться відповідним чином.
  • Таймер. На поверхні є три кнопки на 30, 60 і 99 секунд. Хороша альтернатива, якщо з сенсором раптом виникнуть проблеми.
  • Приємний дизайн, зручний розмір.

До мінусів SUNX9 можу віднести хіба що блок живлення. Мені більш звичні USB-зарядки, їм легко можна знайти заміну, в разі поломки, але як показує практика, вони і менш надійні.

А оскільки продавець підбирає тип штекера, залежно від країни проживання покупця, проблем з підключенням електроенергії не виникає.

Загалом покупкою я залишилася задоволена, тому однозначно рекомендую! Ще раз, купувала на Aliexpress на цій сторінці.

Відразу можу порекомендувати відмінні гель-лаки SaviLand і VenaLisa.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…