Рюкзак Predator я купив на Алиэкспресс для перенесення, в першу чергу, ноутбука. Хотілося б, щоб там містився ноутбук у захищеному просторі, плюс були б якісь місця для супутніх інструментів: зарядного пристрою миші і т. д., плюс кеди і пару книжок кинути.

Купив його за приблизно за 20$ от у цього продавця. Сподобалося кількість відгуків в цілому про його магазині, якості рюкзаків, плюс знайшов саме такого дизайну, який хотів.

Спочатку подумав, що для рюкзака, нехай навіть Predator, 20 доларів — це багато. Адже це ж Алиэкспресс, Китай. Але коли отримав його, то нітрохи не пошкодував.

Якість матеріалу відмінна, всі шви чіткі, причепитися ні до чого абсолютно.

Мій ноутбук Acer Swift 1 розміром 13 дюймів знайшов собі місце в спеціальному для цього відсіку прямо за спиною. Насправді, там можна розмістити ноутбук, розміром до 16 дюймів, але спеціальна щільна лямка на липучці якраз і створює саме стільки простору, скільки необхідно для щільного входження комп’ютерів поменше. Думаю, до 12 дюймів буде нормально, менше — вже лямка не врятує і доведеться щось підкладати для ущільнення.

Спереду є ще один роз’єм поменше, там є спеціальний кишенька для мишки, окремий відсік знизу для зарядного пристрою з проводом, ну а вище відмінно встають мої великі навушники Kotion G9000 з мікрофоном.

Матеріал дуже щільний, м’який і непромокальний. Повинен захистити не тільки від дощу, але і від значних ударів.

Як я вже говорив вище, спину відокремлює м’яка подушка. Але при цьому вона пориста, що врятує спину від потіння.

У рюкзака Predator дві широкі лямки, вони дозволяють розподілити навантаження на плечі так, що вона майже не відчувається і точно не натирає. Лямки так само зроблені з пористого матеріалу.

Відгук: в цілому я дуже радий і в результаті отримав навіть більше, ніж очікував насправді. Ми відразу подружилися з цим рюкзаком, всім рекомендую. Якщо не подобається цей гранично лаконічний строгий дизайн, то у того ж продавця на Алиэкспресс є рюкзаки подібні, але іншого дизайну ось тут. Думаю, кожен може знайти собі щось до смаку.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…