Так як займаюся творчістю, шукала для себе підходящий різак, який дозволив би швидко та якісно справлятися з нарізкою папери.

Зупинила свій вибір на роликовій моделі Soonye:

Зміст

 • Де купити
 • Якість, формат та різання А4
 • Відгук
 • Де купити

  Продавця знайшла надійного: Schoffice Market Store (майже 100% відгуків — позитивні, 3 роки роботи на ринку). Колір, на жаль, вибирати не довелося, так як різак представлений в єдиному коричневому варіанті. Купувала ось на цій сторінці Алиэкспресс.

  У Москву товар прийшов досить швидко — приблизно через 3 тижні після замовлення. Доставка була безкоштовною, службою AliExpress Standard Shipping. До упаковці ніяких нарікань: зовні — товста трубчаста плівка (міцніше бульбашкової), всередині — пластикова упаковка за формою різака.

  Якість, формат та різання А4

  Різак, за винятком самого леза, виконаний з пластику. Не скажу, що надто тонкого, але і не такого товстого, щоб працювати з ним недбало. Якщо не відрізняєтеся акуратністю, виберіть що-то «пожелезобетонней».

  Прозора лінійка, по якій їздить лезо, думаю, вимагає особливо дбайливого поводження із-за свого матеріалу — гнущегося пластику.

  За форматом такого різака вистачає, щоб нарізати папір стандартного розміру А4, як по довжині, так і по ширині. Для невеликих робіт цього цілком достатньо. Відмінно впорався з нарізкою одного листа звичайного офісного паперу.

  Пробувала різати відразу 2-3 листка — поки виходить (лезо нове). З листом щільного паперу для скрапбукінгу теж впорався на «відмінно».

  На основному робочому полі, з обох сторін, є спеціальні лінійки (см, мм). На прозорій лінійці — теж. Як показала практика, це дуже полегшує роботу з папером: нарізка виходить рівною, без перекосів.

  Є також розмітка для розташування паперу під кутом (від 90 до 15 градусів, 11 ліній), що теж дуже цінно для мене як для людини, пов’язаного із творчою роботою. До речі, всі розмітки рівні і точні, тут ніяких претензій не виникло. Перевіряла з допомогою своєї надійної лінійки і транспортира.

  За турботу про безпеку під час використання різака можу винести виробнику окрему подяку. Лезо так добре захищене, що потрібно дуже добре постаратися, щоб порізатися. Точніше, для цього потрібно розібрати різак.

  На деякий час роботи розраховано одне лезо, сказати важко. Потрібно «помучити» різак, щоб це стало зрозуміло. Але знаю, що на Aliexpress можна придбати змінні леза для такої моделі. І на леза, і на сам різак зараз діє знижка. Сама планую замовити такі леза — різак поки радує.

  Відгук

  В цілому я своєю купівлею дуже задоволена. Просто потрібно обережно поводитися з різаком і, думаю, він повинен прослужити досить довго. Тому сміливо рекомендую товар до купівлі. Особливо тим, чиє життя пов’язане з паперовим творчістю.

  Повірте, з такими помічниками хобі стає ще приємніше: економиться час, а роботи стають набагато якісніше і акуратніше. Ще раз, купувала на Алиэкспресс ось тут.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…