Цієї осені сталося одне з найважливіших подій у житті кожної дівчини — весілля. Спочатку хотіли тихо розписатися, але тут почалося…

У підсумку потрібно весільну сукню. Об’їздивши купу магазинів не змогла знайти нічого з душі, або вартість була захмарною. У підсумку я зважилася замовити його з Китаю на Алиэкспресс ось на цій сторінці.

Відмовляли довго, не приховую, було дуже страшно. Але я все-таки ризикнула.

Зв’язалася з продавцем Luxury, багато обговорювали і колір, і розмір, і терміни доставки. Сукня для нареченої разом з пошиттям прийшов за 16 днів, це якщо брати з моменту оформлення замовлення. Шили чітко за моїми мірками.

На фото можна клікати для збільшення на весь екран:

Воно виявилося ідеальне. Але помилку допустила я сама признаюся. Я вирішила перестрахуватися, і написати свої розміри з запасом на пару сантиметрів.

Весільна сукня Luxury складається з двох частин, сама сукня і до нього балеро. З сукнею все відмінно, трохи підігнали на мене, і село ідеально.

А ось з балеро мій запас сантиметрів зіграв погано… Шили чітко за мірками, в результаті особисто на мене вийшло велике, і вшити було не варіант. Хоча саме по собі балеро шикарне. Дуже було прикро, але мій промах. Довелося докуповувати окремо.

Що стосується самого сукні для нареченої, коли його обдали, підігнали і одягли, виглядало дійсно шикарно. Нічим не поступається сукням з салонів за 40 і вище тисяч.

Саме весільну сукню матеріал атлас, щільний, не дуже блискучий. Колір айворі не жовтий, а елегантний білий колір без блакиті. У сукні невеликий шлейф. Ну тут на любителя.

Мені зробили гудзик, щоб його піднімати. Хоч і не люблю пишні сукні, це виглядало відмінно. Вже ближче до ночі почав трохи тиснути корсет. Але це така дрібниця.

А саме приголомшливе в ньому виявилася ціна — всього 6600 рублів (близько 90 доларів). Я дуже боялася, що за такі гроші буде щось страшне. Але продавець не підвів.

І я навіть трохи пишаюся собою, що змогла знайти з тисяч платей одне, де поєднується низька ціна і відмінна якість.

Ще раз, замовляла на Алиэкспресс ось тут.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…