Купувала кросівки ось тут, в цілому залишилась задоволена. Ця модель доступна в двох кольорах, я вибрала чорно-білі. Дуже хвилювалася щодо розміру, поміряла ногу в см і визначила розмір за таблицею продавця, сіли відмінно. Заплатила 21 $, включаючи доставку. Замовлення йшов місяць до Оренбурга.

Виникла проблема на митниці, товар не пропустили. Я написала продавцю, він пояснив, що таке буває під час вибіркових перевірок, і він вже відправив мені нову пару, а в якості компенсації подарував шкарпетки.

Не можу не сказати, що шкарпетками виявилися капронові одноразові следка жахливої якості, і краще б продавець дав купон на наступну покупку.

Відразу зазначу, це скоріше не кросівки типу мокасин MCCKLE, а взуття в спортивному стилі. Для заняття спортом вони категорично не підходять, але я прекрасно це розуміла, і купувала для повсякденного носіння.

Зручні, легкі, на вузьку ноги можуть бути трохи широкі. Підійдуть для осені — весни, влітку у них дуже жарко. До них відмінно підійде такий костюм спортивний і шифонова блузочка Dioufond.

Якість на тверду 4. Кросівки виглядають точно, як на фото продавця. Шви рівні, клей не видно, все зроблено симетрично і акуратно.

Матеріал синтетичний, але не було ніякого неприємного запаху. В дощ не сильно промокають. Один великий мінус — погано миються, відмити їх до первісної білизни практично неможливо, картату тканину на носі черевика взагалі ніяк не можна почистити.

Ще раз, купувала на цій сторінці Алиэкспресс.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…