Отже, Ви вирішили запросити друзів на Новий 2018 рік. Чудово! Залишилося тільки придумати, як цікаво і весело провести чарівну новорічну ніч.

Пам’ятаєте приказку «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш»? Так що, Вам і карти в руки. Станьте ковалем щастя і благополуччя в Новому році і для себе, і для друзів. А на допомогу Вам – прикольний сценарій для веселої компанії.

Він простий і не примушений. Гості не будуть відчувати себе досліджуваними. Так і заучувати попередньо нічого не потрібно. Ви тільки задасте тон загальних веселощів, і все піде, як по нотах.

Зміст:

 • Як весело провести новорічну ніч 2018 в компанії веселих друзів
 • Конкурси для новорічної ночі 2018

Як весело провести новорічну ніч 2018 в компанії веселих друзів

Ідей, насправді, море. Я пропоную такий сценарій зустрічі 2018 року собаки для веселої і дорослої компанії.

Основна спрямованість свята відповідає назві року. Тому більшість конкурсів, призів та жартів буде присвячено нашим відданим чотирилапим друзям. Треба ж заслужити любов жовтої собачки, що – б вона була прихильна до нас весь рік.

Піднімати настрій разом з Вами буде Дід Мороз і Снігуронька. А Вогняний Півень передасть великі і малі справи Жовтої Собаки.

У сценарії є і головна інтрига. Яка почнеться з боєм курантів і буде захоплювати гостей протягом усієї новорічної ночі.

Між застіллями буде в міру танцювальних і тематичних конкурсів, так що гості не нудьгуватимуть.

Спочатку виділю загальні моменти, а потім зупинюся на кожному етапі докладно.

 • Підготовчий процес.
 • Зустріч друзів, які прийшли на свято.
 • Проводи старого року і Вогняного Півня.
 • Урочиста передача справ – Півень передає кермо правління Собаці.
 • Зустріч Нового під бій курантів.
 • Привітання Діда Мороза і Снігуроньки.
 • Інавгурація Собаки.
 • Танці, проміжні конкурси з призами.
 • Апогей свята – вручення головного призу.
 • Підготовка до свята

  Цей етап більшою мірою стосується Вас, як господаря і натхненника. Що Вам треба зробити:

 • Розіслати друзям запрошення. Не обов’язково користуватися послугами листоноші. Електронна пошта – ідеальний варіант. Ви напевно знаєте «реквізити» кращих друзів. Запрошення може бути приблизно таким. « Запрошую Вас на урочисту інавгурацію Жовтої Собаки. Вона відбудеться в ніч з 31 грудня 2017 р. на 01 січня 2018 р. Дрес – код відміняється! Вітаються і заохочуються карнавальні костюми і маски!».
 • Вивчити «досьє» на кожного з запрошених друзів – визначити їх знаки Зодіаку. Що буде підставою для привітань і жартів. Якщо є ті, хто народився в рік собаки, чудово. Можна зазначити, адже вони теж є винуватцями торжества. При зустрічі причепити їм барвисті бейджики з жартівливим написами, або яскравий бантик з новорічного дощику.
 • Зробити заготовки з побажаннями на Новий рік для кожного гостя. «Вас чекає просування по кар’єрних сходах», « До Вас летить лелека». Ось приблизно в такому дусі, враховуючи характери Ваших товаришів.
 • Підготувати мова для собаки при інавгурації. Вона повинна бути короткою, багатообіцяючою і смішний. «Влаштую всіх в гарну контору, що – б нарубали бабла гору!». «Буду чітко вартувати, Ваш спокій весь рік зберігати», « Лише піду я на свій пост, у всіх сенсах вас чекає зростання».
 • Намітити для себе тих людей, яких можна залучити до дійство. Вам потрібно подумати, кому Ви довірите головні ролі Півня, Собаки, Діда Мороза і Снігуроньки.
 • Придбати відзнаки для головних героїв. Це може бути маска, гребінець для півника, вушка для собаки, і т. д. Думаю, що все це можна буде купити недорого.
 • Придбати або зробити своїми руками головний приз. Це може бути невелика плюшева собачка. Або жартівливий приз – пляшка пива або мінеральної води, на яку можна приклеїти напис «Кагоцел». А що, таке ліки може стати в нагоді після бурхливих веселощів. І ще цікавий приз – шматок краківської ковбаси, яку обожнюють всі песики.
 • Заготовити недорогі призи для конкурсів.
 • Нарізати з паперу обгризені кістки, злегка приховати їх у приміщенні. Гості будуть полювати за ними протягом усього свята.
 • Підготувати музичний супровід. Окремо записати музику для конкурсу танцювальних пар. Тут потрібні різні чергуються ритми. Сучасні, народні. Що – б танцюючі швидко змінювали стилі танцю під час конкурсу. І ще – обов’язково потрібно знайти і записати собачий вальс. Це стане прикольною фішкою.
 • Підготувати хлопавки та бенгальські вогні. Покласти їх у сумку Півня, яку він вручить Собаці по ходу сценарію.
 • Якщо є камера можна зняти моменти проведення конкурсів. Повірте, що перегляд кадрів буде не менш цікавий, ніж саме свято.
 • Зустріч друзів

  Наближається Новий рік. Ваша квартира заповнюється голосами друзів. Ви тихенько відводите в бік кандидатів на головні ролі, вводьте їх у курс справи. Пояснюєте, що їм потрібно робити. На себе взяти роль ведучого.

  Всі зібралися. Пора запрошувати всіх до столу, що Ви і робите. Золоте правило будь-якого свята – гостей потрібно спочатку пригостити. А потім плавно перейти до сценарію.

  Ось тут може задати тон веселощів традиційний олів’є, прикрашений у вигляді собачої мордочки. Здивують гостей інші святкові частування, оформлені по – новорічному.

  Перший тост – за зустріч друзів. Між першою і другою перерывчик невеликий. Всі трохи розігрілися, саме час заінтригувати друзів головним призом.

  Поки кандидат на Вогняного Півня тихенько встав з – за столу і пішов готуватися до виходу, Ви розповідаєте про те, що потрібно догодити Жовту Собаку. Пополювати і назбирати символу наступаючого року побільше кісток. Підказуєте, як це зробити. Але полювання почнеться трохи пізніше, а спочатку необхідно гідно проводити старий рік Вогняного Півня.

  Проводи 2017 року

  Під захоплені вигуки з’являється Вогненна Півень з невеликою сумочкою на плечі. У сумці кілька призів і недороблені справи – заготовки з побажаннями. Трохи пізніше Півень передасть сумку Собаці.

  Він вітає всіх, і дякує за добрі справи протягом усього року. Знову привід пропустити по одній, що ведучий і пропонує зробити.

  А тепер увага – перший конкурс «Найбільш пам’ятна подія в 2017». Кількість учасників – по ситуації. Якщо людей мало, то можуть взяти участь всі. В іншому випадку, потрібно відібрати кілька бажаючих.

  Півень просить розповісти про визначні події року, що минає. Але напередодні року собаки, яка не вміє розмовляти, зробити це потрібно тільки за допомогою жестів і міміки. Емоції можна висловлювати лише собачою мовою. Захоплено погавкати, наприклад.

  Що – б було цікавіше, ведучий і Півень задають додаткові питання учаснику. Якщо купив машину, то, якого вона кольору. Якщо подорожував, то в якій країні. Якщо нова шуба, то з якого хутра. Народилася дитина? Покажи, якої статі.

  Чим витонченішими додаткові питання, тим смішніше стають німі відповіді учасника, який, зрештою, отримує заслужений приз від символу року, що минає.

  Ведучий строго стежить за часом. А ще за тим, що б гості не забували піднімати келихи і закушувати. Час наближається до 12 години. Півень призводить за ручку Собаку, знайомить її з гостями.

  Говорить про те, що він не встиг зробити всі добрі справи. І тепер доручає виконати цю Собаці. Урочисто, під оплески присутніх, передає сумку з справами символу Нового року. Завдання ведучого – направляти дії героїв, підказувати їм.

  Гості стоячи проводжають Півня. Аплодуючи, прощаються з ним. Півень вимовляє «До зустрічі в 2029 році!», і видаляється.

  Зустріч Нового 2018 року

  До Нового року лічені хвилини. Собака починає виконувати свої обов’язки – роздавати перші подарунки. Ними будуть хлопавки та бенгальські вогні для кожного гостя.

  Б’ють куранти! Настав Новий 2018 рік! Ллється шампанське, гримлять хлопавки, запалюються бенгальські вогники. Перші слова привітання вимовляє собака. Гості випивають і закушують. Шум, гам, весело – то як! Сценарій на Новий рік 2018 реально працює! Саме час піти артистам, які будуть Дідом Морозом і снігуронькою

  Привітання Діда Мороза та Снігуроньки

  Лунає стукіт у двері. З’являються Дід Мороз і Снігуронька. Кажуть вітальні слова. Дід Мороз демонстративно показує мішок з подарунками. Але зазначає, що їх потрібно заробити. Встати на стілець і прочитати вірш, станцювати.

  І ось тут починається найцікавіше. Повеселілі гості відкривають межі нерозкритого раніше таланту. Згадують чотиривірші ще зі шкільної програми. Виробляють такі танцювальні па, або гімнастичні трюки, що позаздрять професіонали. І зауважте, все це без попередньої підготовки. Спонтанно й невимушено. Це і є родзинка такого сценарію зустрічі 2018 року собаки для веселій компанії друзів.

  Снігуронька обдаровує всіх подарунками з мішка. Свято продовжується. Гості трохи засиділися, можна і розім’ятися. Собака підбадьорює їх і запрошує потанцювати. І не що – небудь, а собачий вальс! Гості розбиваються на танцювальні пари, а Дід Мороз робить оголошення, що найкраща отримає приз.

  Звучить знайома музика, пари намагаються танцювати. Це дуже веселе видовище. Музика не зовсім звичайна. Що – б отримати приз, треба добряче постаратися. Що гості і роблять. Відзначилися танцюристи отримують подарунки.
  Ведучий зрідка нагадує гостям, що потрібно шукати кісточки. І є вже перші успіхи. Знайшли бурхливо радіють вдалому полюванню, і дбайливо складають трофеї.

  Урочиста інавгурація Собаки

  Дід Мороз урочисто оголошує, що Собака повинна принести присягу. Дати клятву вірності.
  Собака постає посередині кімнати, кладе руку на серце і виголошує промову з обіцянками, яку їй підготував провідний.

  Присяга приймається. А Собака вступає на посаду, починає свою роботу. Дістає з сумки заготовки з побажаннями, прочитує їх для кожного гостя.

  А тепер і гості можуть подякувати добру Собаку – намалювати її портрет. Це ще один конкурс, який обіцяє отримання призу. Учасникам роздаються аркуші паперу, олівці. Вони з усіх сил намагаються зобразити Собаку на свій лад. Хто зробить це першим, той переміг.

  Дід Мороз і Снігуронька збираються у далеку дорогу. Бажають всім удачі і йдуть під гучні вигуки проводжаючих.

  На цьому урочиста частина свята закінчується. Починаються танці, які чергуються застільними посиденьками і конкурсами.

  Конкурси для новорічної ночі 2018

 • Виставка собак. Бажано, що – би брали участь і чоловіки, і жінки. Бажаючим прилаштовується хвостик. Це можуть бути шматочки хутра, новорічний дощик. Звучить музика, учасники демонстративно виляють нижньою частиною тулуба. Хвостики при цьому забавно колишуться. Виграє той, хто натуральніше зобразив собачку – виляв хвостом, піднімав лапки. А може і став на карачки. До цього часу настрій підняте на належний рівень.
 • Танцювальний батл. Ведучий обирає декілька пар. Дуже смішно будуть виглядати одностатеві учасники. Для цього конкурсу записана спеціальна музика, де ритми швидко змінюються. І потрібно вчасно переключитися на вальс, бариню або хіп – хоп. Виграє пара, що зуміла краще всіх реагувати на зміну ритму.
 • Конкурс анекдотів. Це можна влаштувати, коли все трохи втомляться від танців. Ведучий говорить яке – небудь слово на собачу тему. Поруч сидить гість розповідає анекдот чи смішну історію з цим словом. Потім естафета переходить до наступного гостя. Конкурс затягує. Тут потрібно вчасно зупинитися. А приз отримує той, у кого сама смішна історія.
 • Конкурс «Собача радість». В мисочки насипаються кукурудзяні палички. Учасникам потрібно їх з’їсти одним ротом. Хто першим впорається, той і виграв.
 • Очікування свята – краще самого свята. Це я до того, що час біжить швидко. Чарівна ніч закінчується. Час підраховувати здобуті трофеї. Все підраховують зібрані кісточки. Головний приз вручається тому, хто зумів знайти більше всіх.

  Ось такий сценарій пропоную я. А Ви можете додати інших героїв, придумати історії з казками. Чому б і ні, якщо компанія велика. Тут є де розгулятися фантазії. Бажаю Вам цікавою і такою, що запам’ятовується зустрічі Нового року 2018!

  Джерело: http://akvarelka.com.ua/