Дуже довго чекала знижки від продавця Dicihaya. Сподобалися мені їхні гаманці і портмоне за унікальний дизайн та якісне виконання. Звичайно, я обов’язково читала відгуки. В цілому, оцінки магазину добрі та відмінні.

Зміст

 • Де купити і скільки коштує
 • Огляд
 • Чоловічий чи жіночий?
 • Відділення для банківських карт, візиток і смартфона
 • Кольори та висновок
 • Відео
 • Де купити і скільки коштує

  Дочекалася акції, вибрала портмоне-гаманець і замовила ось тут у офіційного представника на Алиэкспресс. Вартість склала трохи більше 18$. Доставка у продавця безкоштовно. Портмоне був відправлений через добу, його трек відслідковувався.

  До Сибіру посилка йшла 20 днів. Упакований замовлення в пакет. Саме портмоне було у фірмовому пакеті, акуратно загорнутому у бульбашкову плівку. Всі кишеньки прокладені, щоб нічого не пом’ялося.

  Огляд

  Чоловічий чи жіночий?

  Коли побачила свою покупку – залишилася дуже задоволеною. Портмоне чоловіче, але замовила для себе, бо зручно. Власницям маленьких сумочок не раджу. А ось для любительок взяти все в одну руку – знахідка.

  Відділення для банківських карт, візиток і смартфона

  Багато відділень для карток, є сіточка для фотографії. Всі відділення для карток функціонують можна помістити до чотирьох на одну клітинку. Банкноти можна зберігати в двох відділеннях. Для дріб’язку є просторий кишенька на блискавці. Він розташовується зовні, що дуже зручно, коли необхідно швидко прибрати дрібниця.

  Окреме спасибі продавцю за відділення для стільникового. Кишеня цей щільний, телефон не вислизає. Але через місяць використання портмоне, кілька потягнувся за формою телефону Huawei Honor. Від цього тільки легше стало дістати мобільник.

  Також є в гаманці велике відділення під ключі та іншу дрібноту. Я носила в ньому паспорт без обкладинки. Ремінець додавався до купівлі, виконаний з прошитою шкіри, кріплення його на вигляд міцне. Так кріплять ремінці на сумках.

  Шкіра натуральна, не так як часто пишуть, а надсилають дерматин.

  На лицьовій стороні виробу – логотип магазину. Красиво доповнюють простоту портмоне круглі металеві кнопки з орнаментом. Блискавки прості, але міцні, а собачки зроблені зі шкіри. Не прошиті, як ремінець, а скріплені заклепкою.

  Кольори та висновок

  Це портмоне випускається продавцем у двох кольорах – чорний і коричневий (шоколад). Замовила коричневий, тому що не так мужньо виглядає. Підійде як до строгому діловому образу, так і панночці в кросівках. Думаю, до нього відмінно підійде рюкзак Muzee, а для чоловіків, звичайно, сумка Vormor. Ще раз, краще замовляти у офіційного продавця на Aliexpress ось на цій сторінці, а не у перекупників.

  Відео

  Ролик не мій і сам виріб в ньому трохи відрізняється, але можна в цілому зрозуміти їх якість, подивившись відеоогляд, адже якість шкіри, блискавок, застібок і т. д. у них однакове, адже один бренд!

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…