В цьому році купувала на китайському сайті Алиэкспресс тамагочі «Tamagotchi connection». Дуже-дуже давно хотіла і нарешті знайшла цю іграшку, онлайн версії і програми в смартфон мене не цікавлять.

На сайті дуже великий вибір форм і забарвлень. Я вибрала тамагочі в яскраво-помаранчевому корпусі з синіми кнопками у формі яйця. Замовлення робила ось тут, але якщо відкриється головна сторінка Алі, то просто введіть слово Тамагочі в пошуковий рядок, зараз є і інші варіанти: дорожче або дешевше.

На виробі є кільце і тому його можна носити як брелок. Є 4 клавіші: reset, select, decide, cancel.

Зміст

 • Зручність використання
 • Відео
 • Висновок
 • Зручність використання

  Розібратися в користуванні можна приблизно за півгодини. При цьому є інструкція на англійській мові, але вона універсальна і тому там описані функції, які можуть бути відсутніми.

  Я не скористалася буклетом, а сама розібралася. Це досить просто.

  В комплекті також є дві батарейки. Вони знаходяться вже в корпусі. Потрібно тільки витягнути пластиковий язичок і тамагочі запрацює. У даній покупки упаковка відсутня, тому він був просто обгорнутий плівкою з пухирцями, однак, на зовнішньому вигляді це не відбилося, зате безкоштовна доставка. Прийшов повністю цілий, без тріщин.

  Корпус зроблений з тонкого пластику тому не треба сильно його стискати. Напевно, можна і зламати! На кнопки також не раджу натискати сильно, так як кнопки можуть залипати.

  Я вибрала саме цю модель, так як кнопка скидання знаходиться збоку вгорі. Це дуже важливо, так як можна легко скинути обраного вихованця.

  У тамагочі можна вибрати звіра/чоловічка/героя ігор і фільмів. Їх 168 штук!

  Я дуже зраділа покупці, однак, через кілька годин він став зависати і відключатися! Це великий мінус! Думала, що справа в батарейках, але на жаль, це не так. Китайський товар — китайське якість! Але судячи з іншим відгуками, це мені не пощастило.

  Але якщо ви хочете згадати дитинство, то раджу придбати. Можна створювати нового вихованця і грати заново. Купувала за 5$, з кэшбэком EPN, або з 3 топ кэшбэков виходить значно дешевше. Посилка прийшла приблизно через 2 тижні.

  Відео

  Висновок

  Все одно я дуже рада придбанню, так як це була моя мрія з дитинства.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…