Хочу розповісти Вам про конструктора Lepin 10220 Volkswagen T1 Camper Van, що є копією однойменного набору від Lego. У цій статті хочу представити огляд безпосередньо конструктора Lepin, а не його порівняння з Lego.

Зміст

 • Де купити
 • Деталі
 • Інструкція
 • Якість
 • Моя думка
 • Висновок
 • Де купити

  Купував я його на Алиэкспресс за 42$ з безкоштовною доставкою ось тут у продавця Toys Factory. Конструктор приїхав до мене, Невинномиськ за два тижні, при цьому ще 5 днів продавець йшов на пошту відправляти моє замовлення.

  Конструктор поставляється без коробки, в прозорих пакетиках, обвернутых в транспортувальний плівку (так звана «пупырка») і надійно обмотаний скотчем так, що ні одна деталька не постраждала.

  Деталі

  До речі про детальках. Зазвичай, китайські конструктори страждають нестачею деталей, однак, мені попався вдалий екземпляр, де всі деталі були на місці і навіть залишилися зайві. За це від мене до Lepin величезний плюс і лайк.

  Інструкція

  Невід’ємний атрибут будь-якого конструктора – інструкція. Її ви можете побачити на цьому фото:

  Інструкція виконана якісно. Всього 79 сторінок, на останній вказані функціональні особливості моделі. Папір глянсова, трохи тонка, але приємна на дотик.

  Вся кольорова інструкція, дії описані просто і зрозуміло, але є одне але – зазвичай, в інструкціях попередні кроки трохи затемняються, щоб було зрозуміліше що і куди ставити, але в інструкції від Lepin немає такого поділу — всі кроки однакового відтінку. Дрібниця, на загальні відчуття не впливає, але якщо Ви замовляєте дитині, він може заплутатися.

  Якість

  Думаю пора закінчувати з інструкцією і переходити до самої машині VW T1. Як вже говорив раніше, збірка доставила море приємних відчуттів. Деталі зчіплюються і тримаються без проблем, що мене порадувало.

  Наступні фото демонструє вид на Volkswagen спереду.

  В цілому виглядає гідно, але є на що звернути увагу.

 • По-перше, номерні наклейки. У моєму примірнику вони вирізані трохи криво, це можна зрозуміти по смужці чорної навколо самого номера;
 • По – друге, для кріплення даху у Lepin зроблено занадто мало пінів, тому ближче до кабіни вона утворює невеликий зазор. Можливо, це зроблено на догоду зручності зняття даху.
 • Але якщо Ви поставите цю модель на полицю, то цією стороною вона буде звернена до стіни, так як все найцікавіше з іншої сторони, але про це трохи пізніше, а поки пропоную поглянути на водійське місце.

  Моя думка

  Елементи управління рухливі: біля керма можна регулювати кут нахилу в декількох положеннях, важіль коробки передач можна рухати вперед і назад, а педалі можна натискати.

  Дзеркало на двері теж обертається. Всі елементи тримаються міцно, зберігаючи своє становище і не бовтаються сам по собі. Приємно.

  Настав час поглянути на машину Лепін з іншого боку.

  Пасажирська двері відкривається і на цьому її функціонал закінчений. Але слідом за нею розташовуються двері в житлову кімнату, якщо можна її так назвати.

  На вході праворуч нас зустрічає умивальник, а відразу за ним столик і диванчики, які можна розкласти в ліжко, опустивши столик. Як це виглядає можна побачити на фото нижче.

  У мене є одна претензія — кріплення крісла в наборі Лепін зроблений не самим кращим чином, тому розкладаючи і збираючи його можна легко зняти з кріплення. Столик ж тримається, не падає.

  Варто звернути увагу на кількість у конструктора пінів для даху – на дальній стороні він всього один, тому і виникає той самий проміжок, який описаний на початку статті. Дах знімається легко і не розвалюється.

  Підходячи до завершення огляду, поглянемо на зад автомобіля.

  На фото видно, що ззаду є два відкриваються відсіку. Перший — це запасний вхід в житлову кімнату, а другий – відсік двигуна.

  Чесно кажучи в двигунах я не сильний, але ці два вала, між якими натягнута гумка — обертаються. На жаль, двигун не з’єднаний з колесами, тому якщо катати машинку, то вали не будуть обертатися.

  Гума на колесах середньої жорсткості, її було досить легко надягти на диск. Ковпаки з дисків не злітають.

  Висновок

  Підводячи підсумок, можу сказати, що модель конструктора Lepin зроблена на високому рівні. У процесі складання деталі не розвалюються, підігнані один до одного ідеально. Пластмаса хорошої якості, неприємних запахів не було.

  Ще раз, купував на Алиэкспресс на цій сторінці. У продавця Toys Factory є й інші варіанти: люди, будинки, літаки, ракети, потяги і т. д. Можете подивитися їх ось тут на Алі.

  Якщо таким захоплюєтеся, то можу ще порадити копію Lego — «Зоряні війни».

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…