Сім’я у нас, м’яко кажучи, не музична, але син вирішив інакше. В 2 роки витанцьовує, що треба. З цієї причини, так щоб не тягатися з проводами вирішили замовити bluetooth колонку.

По співвідношенню ціна-якість (згідно з відгуками), обрали цю модель NBY-18 Mini, брали ось тут на Алиэкспресс.

На вибір продавець пропонував кілька кольорів, в тому числі блакитний, червоний, білий, але чекати довго з Китаю не хотілося, а доставка з Росії пропонувала обмежений асортимент.

Доставка до Новосибірська посіла 7 днів. Кур’єр приніс додому, попередньо подзвонив і погодив час. Зручно.

Отже, перші враження від динаміка NBY-18. Упаковка так собі. Поліетиленовий пакет без звичних пухирець або надутого мішка. Сама колонка без коробки, з нею інструкція, кабель для зарядки.

При підключенні зарядки (від ноутбука або від мережі) ззаду загоряється червоний вогник, який після закінчення зарядки відключається. Час зарядки — близько 1 години.

Сама колонка, в принципі, відповідає очікуванням. Перед покупкою я завжди читаю опис, тому відгуки типу: виявилася менше, ніж очікував, мене, м’яко кажучи, дивують.

Вона така, як і зазначено в описі — 19 см завдовжки і 6 см шириною. Пластик приємний, бархатистий. Знизу приклеєна прогумована вставка — варто надійно, хоч і легка.

При включенні, так само ззаду, спалахує синій вогник, і жіночий голос досить голосно повідомляє про готовність до роботи. З бажаного пристрою ( у нас це частіше планшет або телефон) знаходимо колонку і коннектимся. Все просто. Працює!

Звук нам всім сподобався: голосний і чистий, ніяких тресков, перешкод, навіть баси є. Для наших невеликих кімнат, на повній гучності навіть не слухаємо — все-таки сусіди теж люди.

Крім блютуз, колонка запросто ловить радіо. В якості антени використовує провід usb. Кнопки перемикання треків — пошук потрібного каналу. Крім радіо колонка відтворює музику з флешки або micro-cd.

Час роботи NBY 18 — 4 години, хоча такий тривалий час ми музику ніколи не слухаємо.

Отже: хороший динамік за невеликі гроші для невеликих просторів, з гарною якістю звуку і стильним виконанням.

Можу рекомендувати! До речі, коштувала вона 1041 руб. Наша думка — коштує своїх грошей. Ще раз зазначу, що робили замовлення на цій сторінці Алиэкспресс, а магазин називається AOSAIDI. Можна застосовувати її і до спеціального Bluetoth караоке-мікрофона Q7 або до ТВ приставки з ОС Андроїд V88— через таку зв’язку можна буде крутити YouTube і слухати через динамік прямо з звичайного телевізора.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…