Будь-яка мама знає, що для виходу з дитиною з дому з собою доводиться тягнути купу речей. У такій ситуації паличкою-виручалочкою стає рюкзак-сумка бренду Baby. З ним можна взяти все необхідне, а руки залишаться вільними для самої дитини або її транспорту (коляски або велосипеда).

Зміст

 • Зручність
 • Кишені відсіки
 • Якість
 • Відео
 • Зручність

  Ця модель рюкзака продумана спеціально для мам. Кожна дрібниця дозволяє зробити його використання зручним і функціональним. Я взяла його на Алиэкспресс ось тут.

  Спереду в сумці є невелика кишеня на замку з трьома спеціальними відсіками для пляшок або банок. Стінки цих відсіків фольговані, що дає додаткову терморегуляцію.

  Вона допоможе зберегти тепло або прохолоду продуктів при необхідності. У цьому ж відсіку є кишеня з сіточкою, який зручний для ложок.

  Кишені відсіки

  Зовні є ще два бічних кишені на гумках. Один пристосований спеціально для серветок. Якщо використовуєте сухі серветки в коробках — їх можна буде витягати відразу через наявну проріз. Другий зручний для пляшки з водою.

  Всередині простір грамотно організовано. Безліч відділень дозволяє речам не валятися, а займати своє відведене місце і тим самим економити простір.

  Є 2 кишеньки для дрібниць мами чи тата на передній стінці, можна покласти телефон або ключі. По боках два містких кишені, які я використовую для підгузників і пелюшок.

  На задній стінці кишеня на замку, в який можна сховати документи або великі гроші — до нього добратися буде складно. А кишеньку в нижній її частині прогумований: якщо в рюкзаку протече сік або вода, вміст залишиться неушкодженим.

  Також з боку спини є замок, який відкриває низ рюкзака. Це дозволяє дістати те, що знаходиться на самому дні і не перевернути все всередині догори дном.

  Лямки у рюкзака Baby для мам зручні, м’які. Навіть велика вага нести на плечах не складно. Є ручки, за які можна взяти рюкзак як сумку.

  Сподобалося, що рюкзак тримає форму. Якщо поставити на землю він не буде падати, а при відкритті речі не будуть висипатися. Зверху закривається на двосторонню блискавку. В її основу вшиті металеві пластини, які полегшують використання.

  Якість

  Рюкзак Baby дуже місткий, хоч і виглядає компактним. Розміри 20х15х40 див. Пошиття виконаний якісно, всі рядки рівні, нитки не стирчать. Тканина щільна і блискавки міцні. Можна вкласти з десяток багаторазових підгузників, інфрачервоний моментальний термометр для вимірювання температури малюка в одне натискання.

  У продавця представлений в 21 забарвленням, моя «deep gray». Магазин: Online Shopping Malls. Замовляла за 15$ з купоном ось на цій сторінці Алиэкспресс. Або ось пряме посилання саме на цю модель.

  Доставка стандартна. На пошті у Гродно (Білорусь) був через 30 днів. Можу до нього ще порекомендувати якісний хипсит Manduca на груди або спину мами.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…