Знадобилася сорочка на весілля, нічого підходящого в магазинах не знайшлося. Зважилися замовити з інтернету. Чесно кажучи, було страшнувато замовляти одяг з Китаю, але вирішили взяти трохи на пробу, благо ціна дозволяла. Зупинилися на ось такий чорній сорочці за 506 рублів.

Зробили замовлення на Алиэкспресс ось тут, без будь – яких труднощів з вибором товару або оплатою – все зрозуміло і зручно.

Замовлення було зроблено 01.07. Відразу ж скачала додаток на телефон – в ньому відстежувати місце розташування сорочки по всьому маршруту слідування, від магазину в Китаї до видачі на місцевому відділенні Пошти Росії (р. Москва). Прийшов замовлення 16.07. – трохи більше двох тижнів.

Якість приємно здивувало, чекала меншого. Тканина приємна на дотик, добре лягати до тіла. Розмір підійшов – обирали за обмеркам по запропонованій таблиці розмірів – все виявилося в самий раз. Неякісної опрацювання швів теж не помічено. Сорочка на даний момент героїчно перенесла вже три машинних прання без втрати кольору або будь-яких деформацій.

Якщо вам потрібна недорога пристойна сорочка, але ви точно не впевнені, який саме – можна сміливо брати. За таку вартість ви отримуєте непогану річ, що підходить як для урочистостей, так і для регулярного використання. Не прогадаєте! Я буду замовляти ще, іншого кольору на цій сторінці Алі. Давно не раділа настільки вдалою покупці.)

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…