Коли я тільки починав вивчати цей пристрій Xiaomi T1, я зрозумів: майбутнє настало! У підсумку замовив на Алиэкспресс на цій сторінці і тепер можу залишити свій огляд.

Отже, що ж уміє відро для сміття від відомої і улюбленої багатьма фірми Xiaomi :

 • Розгортати всередині новий пакет з допомогою нагнітається повітря;
 • Одночасно з попереднім пунктом провітрювати і сушити внутрішню частину;
 • Запечатувати використаний пакет з сміттям всередині і повідомляти про необхідність забрати його на смітник;
 • Відкривати і закривати кришку автоматично по мірі наближення до неї чого-небудь;
 • Запечатувати пакет за завданням.

Крім того, внизу є лоток для рідин, якщо раптом такі будуть витікати зі сміття. А ще виробник Xiaomi повідомляє, що:

Контейнер розумного пристрою не пропускає запахи і утримує їх усередині. Є вбудована світлодіодне підсвічування для зручності.

Поставляється T1 в двох кольорах: білому і чорному. Я вибрав білий, бо це ж Xiaomi, плюс білий колір в моєму розумінні уособлює чистоту в будинку.

Зміст

 • Батарея і харчування
 • Змінні касети
 • Принцип роботи
 • Відгук
 • Відео
 • Батарея і харчування

  Як і будь тямущому девайсу, смітнику від Ксиаоми потрібно харчування. Для цього існує внутрішній вбудований акумулятор на 2000 маг і блок харчування — одночасно зарядник. Однієї зарядки повинно вистачити мінімум на 45 днів, що зручно, адже не потрібно вести окрему розетку живлення.

  Приблизний термін служби літій-іонного акумулятора Ксиаоми (Сяоми) — 3-4 роки, після цього потрібно буде його змінити або просто значно частіше заряджати.

  Змінні касети

  Кожна касета накладається зверху і має в собі 30 пакетів. Таким чином, її вистачить на місяць з розрахунку: один пакет на день.

  Ємність — 15 з половиною літрів, а ціна коливається в межах 15-30$, залежно від продавця на Алиэкспресс і кол-ва в одному замовленні. Як завжди, чим більше замовлення — тим дешевше кожна окремо. Максимальної економії можна досягти, замовляючи відразу на рік і більше.

  Принцип роботи

  Xiaomi Mijia T1 Townew Smart Trash Smart Bin працює гранично просто:

  Вставляєте касету зверху, при необхідності попередньо знявши попередню. Робиться це за кілька секунд.

  Після закриття верхньої кришки пристрій автоматично пізнає картридж, продує внутрішню площу і розпочне новий сміттєвий пакет, акуратно растиллав його по боках та кутах.

  Коли тримайте руку спереду кришка відкриється автоматично, після викидання оного, вона щільно притискається назад і чекає наступного разу.

  Коли ж пакет залишиться повний, розумне відро його запечатает і відкривши кришку повідомить, що пора забрати. Вам залишиться лише витягнути мішок «з подарунком», після чого пристрій знову закриється, провітрить і розпакує з касети черговий.

  Якщо ж судилося статися переповнення, то і в цьому випадку Xiaomi не буде сидіти склавши руки, а надійде особливо хитро — дивіться у відео нижче.

  Відгук

  В цілому, замовленням на Алиэкспресс дуже задоволений! Розумне відро виявилося дуже цікавим доповненням до мого цілком розумному будинку!

  Особливо воно подобається моїм гостям і надовго займає їх інтерес. Вкрай корисний з точки зору гігієни та уникнення сторонніх запахів вдома, на кухні і в туалеті.

  Не знаю, чому виробник не передбачив і не вмонтував всередину автоматичний дезодоратор. Напевно, залишили його на наступну версію касет .

  Думаю, буде також корисний для кафе, ресторанів, готелів та інших громадських місць. Для офісу начальника, нарешті!

  Ще раз, брав T1 в Китаї на Алі ось тут.

  P. S. до Речі, він підключається до управління розумним будинком, якщо у вас така є.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…