Одна з найкращих покупок за останній час на Алиэкспресс — це спортивний костюм для тренувань у спортзалі.

По-перше, порадувала ціна, купила всього за 32.83$. Безкоштовна доставка, продавець відправив через 2 дні після покупки, дійшло до Оренбурга за 3-4 тижні, трек працював, купувала ось тут.

Комплект складається з 2-х частин, є кілька кольорів на вибір, я замовила біло-зелений омбре. Колір прийшов, як на фото. Довго вагалася з розміром, але не стала брати на один більше, а вибрала з таблиці, сів ідеально! З продавцем не спілкувалася, так як все йшло нормально.

Зміст

 • Зручність
 • Якість
 • Зовнішній вигляд і мій відгук
 • Зручність

  Річ реально зручна. Тканина безшовна, чудово тягнеться, костюм носила, як в спортзал, так і на йогу. При цьому щільний матеріал, тому не прозорий навіть при натягу. З мінусів — трохи жаркий, але не критично. Для приміщень з кондиціонерами і вулиці відмінно підійде.

  Якість

  Якість цілком відповідає ціні. Костюм одягався вже 3 рази, відповідно пережив 3 прання. Зберіг свою форму, нічого не розтягнулося. Єдиний недолік — тканина полинялала.

  На фото видно, що верхня частина світло-зелена, спочатку вона була білою. Але, я прала не руками, а в машинці на делікатного прання, можливо моя вина. Зовнішній вигляд це не зіпсувало, тому мінус несуттєвий.

  Зовнішній вигляд і мій відгук

  Отримала безліч компліментів, та й сама дуже задоволена. Костюм хоч і обтягує тіло, завдяки щільної тканини не підкреслює недоліки. Ще більш важливо, що на ньому не видно слідів поту, що дуже актуально в спортзалі!

  А якщо ви регулярно займаєтеся і слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом, вагою, то рекомендую розумні електронні ваги Xiaomi, які будуть показувати зміни в графіках на смартфоні. А ще, смарт-браслет Onleny Q8 для відстеження станів організму.

  А цю річ я купила на Алиэкспресс на цій сторінці.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…