Деякий час тому замовив на Aliexpress 3 штуки Bluetoth-гарнітури s530 фірми Iskas за ціною 6.37 $ за штуку. Прийшли вони звичайною поштою рівно через 3 тижні після замовлення.

Товар був упакований в повітряну оболонку. У посилці мене чекав приємний сюрприз — у неї додали жіночий браслет і 2 кільця для прикріплення на телефон синього і золотистого кольорів. Дякую продавцю за це, дрібниця, а приємно. До речі, купувала на Алиэкспресс ось тут, у офіційного продавця Iskas.

Зміст

 • Якість і досвід використання
 • Зручність і ергономіка
 • Висновок
 • Відео
 • Якість і досвід використання

  Кожен динамік був в окремій круглій упаковці на блискавці, в якій крім навушників лежала інструкція та короткий USB-кабель білого кольору.

  Що можна сказати про навушниках — вони дуже якісні. Діапазон частот дуже широкий — в них можна не тільки говорити по телефону, але і слухати музику.

  Характеристики:

  • Версія блютуза — 4.1. Найсучасніший на даний момент варіант. Працює з усіма попередніми версіями і є найстійкішою. Якщо у Вас сучасний смартфон або планшет, то краще використовувати її;
  • 108 Дб чутливості — музику багато робити дійсно гучною, коли якість запису не дуже;
  • Батарея на 50 маг. За словами виробника, прослуховування музики близько 3-х годин без підзарядки в режимі очікування до 120 годин.
  • Ну і опір — 16 Ом, тут нічого нового, самий стандартний параметр для маленьких девайсів;
  • Підвищеної водонепроникності типу IPX7-IPX8 тут немає, для плавання вони не підійдуть. Якщо потрібна гарнітура для плавання або душа, зверніть свою увагу на огляд гарнітури Lymoc.

  За свою ціну заряд тримає теж вельми гідно — мені, як кредитора, чия робота проходить у дзвінках для перевірки платоспроможності клієнта, вистачає цілого заряду протягом усього робочого дня, за умови, що близько години я слухав музику в них по дорозі додому і на роботу.

  Обіцяні 4 години часу розмови були не просто маркетинговим ходом. Гарнітура заряджалася за 1.5-2 години.

  Зручність і ергономіка

  Він (навушник) дуже зручний при використанні – він не викликає особливої уваги і з ним можна бігати, не боячись упустити його при великій швидкості.

  Кнопочка на бічній панелі відповідає за відповідь і відбій одним натисненням. Тривале утримання включає і відключає його, а короткий утримання може поміняти його мову з китайської на англійську, або навпаки.

  На екрані телефону, в панелі сповіщень, висвічується графічний заряд батареї і можна легко зрозуміти, чи варто його заряджати.

  Кожне підключення і відключення гарнітури супроводжується англійською мовою голосом. Крім цього, при підключеному стані, кожен дзвінок супроводжується диктуванням номера абонента, що дуже зручно при водінні. На відстані 10 метрів проблем зі з’єднанням особливо не спостерігається.

  Модель S530 представлена в трьох кольорах:

  • Білий;
  • Чорний;
  • Рожево-коричневий, як у моєму випадку.

  Висновок

  3 гарнітури комплектом коштували 19.11 $, а зі знижкою обійшлися мені в 17.99 $. У будь-якому випадку, товар дуже хороший і коштує своїх грошей. Ще раз, купувала на офіційній сторінці бренду Iskas в Aliexpress.

  Відео

  Відеоролик не мій, просто цікаво розповідає і показує:

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…