Доставка в Санкт-Петербург 17 днів звичайною поштою. Продавець відправив замовлення на наступний день після оплати. Ціна близько 10 доларів, брала на Алиэкспресс ось тут. Якщо замовляти ще й через кэшбэк ЕПН, то можна заощадити пів долара зверху.

Від купальника-бікіні LASPERAL стороннього запаху не було. Шви рівні, стирчали нитки в деяких місцях, але це не критично. На плавках була захисна наклейка.

Розмірна сітка у продавця чітка. На мої параметри ОГ-89, ПРО-98 зріст 164 і вага 55 кг розмір M сіл добре, якщо що низ і верх регулюється і можна підтягнути.

Для ліфа є дві зав’язки з необробленими кінцями, видно на фото, вони знімаються, без них на багато краще виглядає, коли купаєшся верх намокає і сповзає, тому вони мені дуже придалися.

Так само у ліфчика є дві чашки, які можна дістати. Тканину у купальника в рубчик тонка синтетика, зовсім не для купальника, але швидко сохне і не линяє.

Колір хакі реально крутий і виглядає супер. Купальник-бікіні вже поїхав зі мною на море не вигорів і не розтягнувся. Для активного плавання він не дуже зручний, а позасмагати саме те. Вдала модель для маленьких грудей.

Ще раз, брала на Aliexpress у цього продавця. Пряме посилання саме на цей бікіні на початку огляду.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…