Отримала свій новенький гаманець. Поспішаю поділитися з вами відкликанням!

Зміст

 • Де купити
 • Зручність
 • Зовнішній вигляд
 • Де купити

  12 вересня замовила його на Aliexpress. На наступний день гаманець відправили. У Казахстан гаманець прибув 17 жовтня, В Актобе 23 жовтня. Що досить довго. Але трек повністю відслідковувався. Замовляла у цього продавця на Алі, так як у нього було багато хороших відгуків.

  З продавцем я не спілкувалася, так як фото в картці замовлення досить хороші і все зрозуміло. Сам виріб було надійно упакований в кілька пакетів. Товар при транспортуванні не пошкодився.

  Зручність

  Розмір — 11,5 см*9 див. Зручний для дамської сумочки, крім того і в кишені верхнього одягу влізе.

  У нього 2 великих відділу. Перевага таких гаманців: у громадських місцях чи транспорті при наявності великих купюр у гаманці, дістаючи дрібниця або різні бонусні карти, вам не доведеться, так би мовити, «світитися» грішми, так як кожен відділ відкривається індивідуально. Це великий плюс.

  Взагалі, безсумнівно, другий відділ створений для дріб’язку (монет), але адже його можна використовувати по-різному, чи не так?

  Перший відділ — на блискавці. Він розділений на 2 частини перегородкою. Можна використовувати під карти, або для дрібниці. Досить місткий.

  Другий відділ — для купюр і різних карток на металевій кнопці. Казахські тенге поміщаються добре. Також є відсіки для 7 карт, один з яких прозорий (при наповненні всіх відсіків для карт гаманець закривається туго).

  Зовнішній вигляд

  На вигляд виріб виглядає гідно. Незвичайний Дизайн, підійде під чорні, жовті, зелені та різнокольорові дамські сумочки. Взагалі відмінно буде виглядати вінтажній сумці з вишивкою. Для сумки-шоппера Bolsos теж піде, але не так, як для вінтажній з вишивкою — вони просто створені один для одного!

  Візерунок — рельєфний. Продавець вказав, що це натуральна шкіра. Я в цьому питанні не розбираюся, але всередині гаманця був «пробник» тієї самої шкіри.

  Запаху немає, всі шви акуратні й чіткі. Нитки сторонні не стирчать.

  Вартість на момент покупки — $14,21.

  Якщо ви шукали незвичайний, зручний і недорогий гаманець, то цього — підходящий варіант. Такий дизайн неодмінно підніме настрій похмурої осені і холодної зими. Він може стати хорошим подарунком для ваших близьких дам. Ще раз, замовляла на Алиэкспресс ось тут.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…