Взимку стоматолог порадив дочці купити зубну електричну зубну щітку. Так як в місті ціни на такі щітки не дуже, вирішив замовити з Китаю на Алиэкспресс.

Почитавши характеристики на зубну щітку від Xiaomi SOOCAS X3 вирішили зупинити свій вибір на ній. Перевага — вона ультразвукова. Має змінні насадки для різних зубів.

Ми з дружиною порадились і вирішили замовити одну щітку і 3 насадки , щоб чистити всією родиною. Так як Замовлення зробив 28 січня по ціні 45 $, вибір був на користь білого кольору. На сайті був ще чорний. Продавець відправив товар через 3 дні. Через близько 3 тижнів нам прийшла довгоочікувана посилка.

Коробка в ідеальному стані. Всередині була щітка, зарядний пристрій з підставкою дуже акуратною, інструкція. Щітка була заряджена що дуже порадувало. Тут же ми змогли протестувати її.

Зміст

 • Якість
 • Відчуття і враження
 • Інструкція
 • Акумулятор, зарядка
 • Мінуси
 • Відео
 • Якість

  При розпакуванні відчувається якість бренду Xiaomi у всьому. Насадки, що є дуже важливою частиною і які, власне, стикаються з яснами, мовою і всієї порожниною рота, дбайливо упаковані в окремі стерильні вакуумні контейнери.

  Відчуття і враження

  Перші враження після звичайної щітки, дуже сильна вібрація. Але потім ми підключили її до телефону завантаживши додаток, і змогли вибрати режими для кожного! Вона має 3 стандартних режиму:

  • очищуючий,
  • для чутливих зубів;
  • відбілювання,
  • і 4—ий режим — индувидумально настроюється. Тобто ви в додатку самі налаштовуйте рівень вібрації, а також час чищення зубів.

  Після чищення таке відчуття ніби перший раз в житті чистив зуби!

  Є нагадування, щоб не забути. Має водостійкий корпус, і її можна мити під струменем води.

  Інструкція

  Інструкція до неї прикладена на китайській мові. Але при цьому, виконана у вигляді покрокових «коміксів», тому питань не виникає особливо.

  Всі режими вибираються послідовним натисненням всього однієї кнопки на корпусі, з Bluetoth в перший раз коннектітся довгим натисканням на кнопку включення повністю вимкненому режимі. Швидко заблимає синій світлодіод. Після чого потрібно увімкнути пошук пристроїв на смартфоні або планшеті і законнектить. Наступні бездротові з’єднання у Сяоми будуть відбуватися автоматично.

  У відео нижче цього огляду можете подивитися докладніше.

  Акумулятор, зарядка

  Нам трьом батареї вистачає на 3 місяці! За 9 місяців використання 2 рази заряджав! За заявою виробника, всередині знаходиться батарея ємністю 1000 маг, у що з легкістю віриться, враховуючи розміри і вага.

  Є індикатор заряду на корпусі, а при підключенні по bluetoth можна в спеціальному додатку побачити повне стан батареї.

  Знову ж таки, за запевненням виробника Ксиаоми, повного заряду повинно вистачити на строк до 25 діб. Мені здається, потрібно чистити порожнину рота мінімум по годині в день, щоб було дійсно так!)))

  До речі, якщо ви стежите за здоров’ям своїх дітей, то раджу ще придбати ось такий прилад для перевірки здоров’я від Xiaomi.

  Мінуси

  Я скажу що у неї немає мінусів, а є тільки плюси! Індивідуальні настройки під будь-які зуби, водостійкість, якісна чистка ультразвуком, тривалий термін роботи батареї, нагадування, час чищення для кожного, продумана зарядка, вибір кольору, змінні насадки з різною щетинкою.

  Ну реально немає мінусів! Якщо є сумніви або інша думка — пишіть у коментарях нижче.

  Я сміливо рекомендую продавця як чесного і надійного, а так само зубну щітку від перевіреного виробника за зовсім невелику ціну! Ще раз, купував Xiaomi SOOCAS ось тут на Алиэкспресс.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…