Дуже давно хотіла собі пальтечко, гарний і не дороге. Перш, ніж замовити пальто, я подивилася приблизні ціни в магазинах. Була в шоці , коли їх побачила, десь 8000 рублів, десь взагалі 15000 рублів.

В результаті зайшла на Alliexpress, вирішила порівняти ціни, колосальна різниця, при цьому вибір багатий, різні кольори і все круто на картинках виглядають, трохи страшно було, самі знаєте про Китай багато говорять, але замовила (якщо надумаєте брати, ось посилання на того продавця).

Вирішила спробувати, будь що буде. За відгуками теж хороший рейтинг продавця був. Продавець виявився товариським, так як я не знала своїх розмірів, він порадив на свій розсуд. Я до цього не здійснювала покупки понад 1 000 рублів, він мене і тут заспокоїв, відправив трек-номер заздалегідь, за яким я зможу стежити за посилкою.

Замовлення відслідковувався, але пошта Росії, десь примудрилася мою посилку втратити, довелося йти у відділення і писати заяву, була дуже засмучена, так сильно чекала і на тобі… подумала не доля, але як не дивно швидко знайшли посилку, навіть віддзвонили і попросили прийти. У підсумку доставка була до Санкт Петербурга приблизно 3 тижні (враховую разом з втратою). Пальто було упаковано мало не в три целофану))))

Коли прийшла додому, була в захваті. Якість на висоті, все прошито, трохи нитки стирчать, але нічого страшного, додається також пояс і хутряний комір (штучне хутро), при цьому хутро і пояс можна знімати і одягати. А ще є бірка, як в магазинах (дивіться на фото), це напевно, щоб можна було продавати в магазинах. Думаю, до цього пальто відмінно підійдуть черевики Hevxm і ось така сорочка-блуза з вишивкою.

Виглядає ділового стилю і багато, ніби бізнесвумен))).

До чого веду…хлопців!!! Замовляйте і не бійтеся, краще, ніж переплачувати у магазині, вже краще трохи почекати. Ще раз, замовляла на Алиэкспресс ось тут.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…