У травні 2018 року, в мою голову прийшла ідея, зробити підсвітку для телевізора LG GoldStar, щоб можна було літніми ночами дивитися фільми в затишній атмосфері: без світла, але і не в темряві.

Про світлодіодну стрічку я багато читав, бачив купу фотографій, але завжди шукав підступ. На той момент, на алиэкспресс не було ще такої кількості пропозицій, тому вибрав по максимальному числу замовлень. За 1,5 метра заплатив 5$, замовляв ось тут. Зараз вони стоять по 3-4$.

Є різниця у випромінюваному кольорі, вони можуть бути як кольорові (сині, червоні, зелені, денного світла, холодного і т. д.), так і з пультом управління. Ціна останні дорожче, але квітів і режимів більше.

Зміст

 • Доставка та упаковка
 • Стрічка і її установка на телевізор
 • Підсумок
 • Відео
 • Доставка та упаковка

  Відправили мені стрічку протягом двох днів, посилка йшла з Гонконгу, через Швецію (що дуже мене здивувало) і в Києві вона була вже через 22 дні.

  Все акуратно Упаковано, звичайний поштовий пакет, але сама стрічка обгорнута пупыркой, нічого не пошкодилося. В цілому я б дав 8 з 10 за упаковку.

  Стрічка і її установка на телевізор

  На звороті є клейка смужка по всій довжині, за допомогою неї здійснюється кріплення до будь-якої поверхні, мертва хватка після 2 хвилин (поверхня повинна бути не пильна). Але при цьому, під час установки виникло дві проблеми:

  • Перша проблема була в тому, що сама стрічка працює від USB, для старих телевізорів відразу мінус. Для тих хто хоче використовувати її від розетки, доведеться знайти непотрібний блок живлення;
  • Друга проблема була в тому, що вона не пластична, тобто її можна гнути, але тільки перпендикулярно( обертати навколо чогось), рішення проблеми можна побачити на фото.

  Працює вона від самого телевізора, за все літо жодного збою не було, не нагрівається і дає світло, який не ріже очі.

  Підсумок

  Доставка не найшвидша, упаковано добре, працює відмінно, проблеми з установкою вирішуються. В цілому річ дуже цікава для тих, хто хоче поліпшити інтер’єр квартири.

  Бачив такі стрічки на кухні, над робочою поверхнею. Сам же в майбутньому замовлю котушку на 20 метрів, проведу по стелі в кімнаті, для підсвічування і створення лампової атмосфери. Мій підсумок такий: брати коштує своїх грошей точно варто. Ще раз, купував на Алиэкспресс ось тут.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…