Так як я займаюсь велоспортом, постало питання про те, як їздити в холодну пору. Одяг має бути зручним, легким, і в теж час теплою. Вирішив купити термобілизну.

Обійшовши всі спортивні магазини, не знайшов адекватної ціни. На ринках взагалі під виглядом термобілизни продають що завгодно. Вирішив як завжди замовити з Китаю. Довго вибирав, сумнівався. А раптом теж обман? Але почитавши відгуки купили, зупинився на цьому магазині.

Зміст

 • Розмір і якість
 • Відгук
 • Відео
 • Розмір і якість

  Зовнішній вид білизни Just For Outerpass подобався, ціна теж на момент покупки 19,5$ цілком влаштовувала. Температура застосування від -20 до +15 градусів Цельсія. Склад: нейлон 64%, поліестер 28%, поліуретан 8% .Так було в описі.

  Цілий вечір себе міряв, читав відгуки купили і вирішив взяти розмір, як у таблиці. Посилку продавець відправив через 3 дні. Ще через 2 тижні вона потрапила до мене.

  Запечатано відмінно, 2 пакетах. Дійшла зовсім не пошкодженою. Колір той що замовляв: сірий з червоними смужками. Ще є сірий з зеленими смугами і синій з зеленими смужками. Прийшла пора поміряти…

  Перше відчуття — сильно облягає. Дуже незвично, але розмір не малий. Через 5 хвилин стає дуже жарко. Вирішив йти завтра в ньому на роботу.

  Погода була дуже холодною близько 10 градусів морозу. Але мені не було холодно. І я реально був задоволений! Дуже тепло і зручно.

  Але так як я працюю в магазині я не знав як дожити до вечора. Дуже жарко. Але поту немає! Значить все працює правильно!

  Рекомендую ще ліхтар на кермо Miccgin і розумні ваги Xiaomi для стеження за вагою з графіками в пам’яті і можливістю проектувати на смартфон. До речі, а ви знаєте, як додати електротяги до велосипеда для прискорення? Подивіться ось тут огляд електродвигуна на великий.

  Відгук

  Штани я продовжую носити постійно, а верх одягаю тільки в міру необхідності. Особливо зручно під вело-форму. Не сковує руху, і дуже добре гріє. За рік виглядає як нова. Дотримуйтеся правил прання.

  Рекомендую цього продавця всім а так-же цей комплект. Вибирайте за розміром таблиці або ж радьтеся з продавцем. Ще раз, купував ось тут на Алиэкспресс.

  Відео

  Відеоролик з розпакуванням посилки. Який є, іншого не знайшов. Хоч і не російську мову, але в цілому подивитися і визначити можна.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…