Пристосувалася я замовляти своїм чоловікам взуття на Алиэкспрессе. І навіть з розміром навчилася не потрапити в халепу – орієнтуюся на відгуки покупців. Якщо розмір не збігається, то точно напишуть, наскільки велика різниця і в яку сторону.

Як правило, китайці помиляються в меншу сторону, тобто буває, що купиш 42-й, і на взуття написано «42», а в кращому випадку налізе на 40-й.

Про чудові черевики для чоловіка вже писала, тепер черга за взуттям сина. Йому не сподобалися «говнодавы» (його слова) батька, вибрав витонченіше і більш молодіжний варіант бренду SURGUT.

На той момент вони коштували без копійок 30 доларів (кінець січня 2018-го). Приїхали менше ніж через місяць, доставив кур’єр.

Магазин представлений як офіційний постачальник фірми SURGUT. Правда, на черевиках не було чарівного слова-бренду, що трохи збентежило, і недарма, як з’ясувалося пізніше!

Зміст

 • Розміри
 • Відгук
 • Шнурівка
 • У використанні
 • Відео
 • Розміри

  На жаль, не зробила фото, які вони були новими, але виглядали точнісінько як на сайті. Розмір брали 12-й, тому що у відгуках писали, що взуття «маломеркі» і замовляти треба на пару номерів більше. 12-й за описом був 46, та з урахуванням 44-го у сина його і попросили прислати. Я продавцеві написала про це:

  Всім, до речі, раджу це робити – акцентувати увагу на кольорі/розмірі/наявності хутра і так далі. Цей лист стане вагомим аргументом у відкритому суперечці, якщо пришлють не те, що треба.

  Відгук

  Взуття Сургут справила чудове враження! Лита підошва з двох видів гнучкою, але міцної гуми. Рифлена підошва, що перешкоджає ковзанню на льоду та бруду. Бавовняна підкладка хорошої якості. Якісні шнурки, не розв’язуються, не витягуються.

  Шнурівка

  Шнурівка оформлена металевими дірочками. Головне достоїнство моделі – вона зроблена на широку ногу і великий підйом: мій син, володар дуже нестандартною ноги, без праці взув черевики, розношувати не довелося.

  У використанні

  Розмір (нібито 46-й, але насправді 44-й) збігся. Було ясно, що взуття не з натурального матеріалу, але у продавця було чітко написано – «штучна шкіра».

  Отже, як проявили себе черевики за пару місяців минулої зими і за жовтень/листопад цього року. На вибір пропонувалося два види: Inside Fluff/Winter variant (зимовий варіант з хутром) і Inside Cotton/Autumn variant (осінній варіант з підкладкою з бавовни).

  Ми вибрали другий – син не любить «риб’ячий хутро», та й зима у нас м’яка. Не скажу, щоб він експлуатував взуття дуже сильно: ходив у будні дні до коледжу і назад, у вихідні з другом гуляли в парку з собакою. Декілька він потрапляв під сильний дощ, ходив по калюжах і по бруду – не промок.

  Навесні, коли настала пора перевзутися в щось менш тепле, взуття я почистила і прибрала. І ось настав кінець нинішнього вересня. Взуття виймається з шафи і знову в ходу. А далі починається вже не така весела історія…

  Початок осені не віщувало нічого поганого: взуття вірно служила господарю, не промокала, син спокійно добирався додому в сильна злива з бруду з сухими ногами. І раптом він каже:

  — А черевики-то зіпсувалися! Подивися, потріскалися скрізь!

  Я взяла їх у руки (пам’ятаю прекрасно, діставала – були майже як нові), придивилася і жахнулася! На згинах скрізь лисини, верхнє покриття відійшло на великих, добре помітних ділянках.

  Носити-то черевики, звичайно, ще можна, але тільки в суху погоду. І вигляд став зовсім не презентабельний. Незрозуміло, чому це сталося. Варіант перший: перепад температур (влітку у нас 40+ градусів) зіграв свою роль і посприяв руйнування верхнього шару. Варіант два (більше його дотримуюся): просто закінчився термін придатності…

  Сумно, але досвід покупки саме цього взуття Сургут з Алиэкспресс негативний. Не витримують черевики довгої шкарпетки. У людини, яка весь день на ногах і на вулиці, вони б прослужили ще менше. Ці брала на Алі ось тут, але краще подивіться в сторону бренду Zogeer.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…