Різні засоби і пристосування для укладання волосся на сьогоднішній день використовує більшість жінок. За допомогою пінки, лаку, прасування або плойки для волосся можна створити неповторний яскравий образ.


Різні засоби і пристосування для укладання волосся на сьогоднішній день використовує більшість жінок. За допомогою пінки, лаку, прасування або плойки для волосся можна створити неповторний яскравий образ. Однак не всі знають, а деякі знають, але вперто ігнорують той факт, що фени і плойки потрібно використовувати тільки зі спеціальними термостійкими засобами.
Термостійкими засобами називають косметичні продукти, призначені для захисту волосся при використанні інструментів для укладки, які нагріваються вище кімнатної температури. Існує поширена помилкова думка про те, що засоби захисту потрібно використовувати тільки для пошкодженого волосся, але це не так.
Вся справа в тому, що здорове волосся поступово руйнуються від гарячої укладання. Це відбувається, коли луска волосся висихає від впливу високих температур, волосся тоншає і, врешті-решт, оголюється кортекс (частина волоса, яка тримає пігмент кольору, що відповідає за силу і еластичність). Як наслідок, волосся тьмяніють, стають ламкими і болючими, їх зростання сповільнюється.
Незважаючи на те, що дані кошти з’явилися на озброєнні індустрії краси зовсім недавно, вже багато виробники пропонують широкий вибір даної продукції. Він залежить тільки від ваших уподобань.

Переваги термозахисних коштів

Щоб рідина не покидала волосся при нагріванні, іншими словами, не випаровувалася, захисні засоби утворюють по всій довжині волосся тонку силіконову оболонку.
До складу термозахисних засобів входять також поживні речовини та вітаміни. Вони надають волоссю здоровий і доглянутий вигляд. При регулярному використанні можна побачити, що волосся стали міцніше і еластичнішою.
Використання термозахисного засобу дозволяє обходитися без додаткових засобів для укладки. До складу таких спреїв вже входять речовини для фіксації зачіски.