Кожна жінка прагне виглядати добре. Для цього потрібно правильно підібрати одяг, зачіску, макіяж і аксесуари. Складно уявити собі сучасну жінку без елегантних наручних годин. Купити годинник зараз не проблема. Але як правильно підібрати цей аксесуар?


Кожна жінка прагне виглядати добре. Для цього потрібно правильно підібрати одяг, зачіску, макіяж і аксесуари. Складно уявити собі сучасну жінку без елегантних наручних годин. Купити годинник у Москві, як і в інших містах, зараз не проблема. Але як правильно підібрати цей аксесуар?
Всі сучасні наручний годинник випускаються в чотирьох стилях: повсякденному, ювелірній, дизайнерському і спортивному. І кожній жінці потрібні різні години для кожного нового вигляду.
Розглянемо які годинники стануть відмінним доповненням того чи іншого стилю:
Діловий образ. Для такого способу потрібні непомітні годинник, які не повинні бути прикрашені нав’язливо. Підійдуть моделі годин з лінією каменів на оригінальному браслеті. Циферблат годинника ділової жінки повинен бути дуже лаконічний і простий. Не варто надягати до ділового костюма годинник з яскравим кольоровим циферблатом.
Святковий образ. Годинник, надіті до плаття для вечірки, повинні прикрашати образ дівчини. На такий захід можна одягти як дорогий годинник, так і більш демократичні за своєю ціною моделі. В якості аксесуара для святкового образу підійдуть годинник з яскравим циферблатом і масивним браслетом.
Повсякденний образ. Для такого способу слід вибирати не тільки красиві, але і практичні годинник. Такі моделі повинні мати великий циферблат, на якому добре видно позначки і стрілки. Крім того годинник для повсякденної шкарпетки повинні бути стійкі до ударів і подряпин. Колір повинен поєднуватися з кольором жіночої сумочки або пояса.
Спортивний образ. Годинник, які жінка одягає під час занять спортом, повинні бути практичними, зручними і легкими. Такі години мають чудово виконувати свою основну функцію – показувати час. У той же час дівчина не повинна боятися, що зашкодить годинник під час занять спортом.
Чоловічий образ. Наручний годинник, які за виглядом більше схожі на чоловічі ніж на жіночі, воліють носити не тільки звичайні дівчата, але і багато зірок Голлівуду. Такі годинники зазвичай мають масивний циферблат і грубий широкий ремінець.
Зараз придбати стильні наручний годинник у Москві дуже просто. Достатньо лише визначитися з маркою, ціною, а також стилем подібного аксесуара.