Вечірнє плаття повинно бути гарним і якісним, тому не варто купувати його на ринку. При виборі моделі необхідно спокійно і неквапливо її приміряти. А переодягатися на вулиці, погодьтеся, некомфортно. У магазині вам нададуть примірювальну з великим дзеркалом і гарним освітленням. Так ви точно виберіть самий вдалий наряд.


Вас запросили на вечірку, а гардероб зовсім не радує? Настала пора вибрати новий наряд. Вам допоможе магазин жіночого одягу в Москві. Вечірнє плаття повинно бути гарним і якісним, тому не варто купувати його на ринку. При виборі моделі необхідно спокійно і неквапливо її приміряти. А переодягатися на вулиці, погодьтеся, некомфортно. У магазині вам нададуть примірювальну з великим дзеркалом і гарним освітленням. Так ви точно виберіть самий вдалий наряд.

Корисні поради щодо вибору вечірньої сукні

На що звернути увагу:
– довжина сукні;
– колір;
– матеріал;
– рукава.
Яку сукню ви хочете: довге вечірнє або коктейльне короткий? Якщо ви хочете візуально вище, необхідно придбати коктейльну модель з високою талією. Низ сукні не повинен утяжеляться рюшами. Носіть таке вбрання з взуттям на високому каблуці. Щоб виглядати стрункіше, зверніть увагу на модель, яка облягає фігуру під грудьми. Виріз повинен бути глибоким, щоб відволікати увагу від наявних недоліків.
Що стосується кольору сукні, то і тут є свої нюанси. Дівчатам з блакитними або зеленими очима, світлим волоссям і ніжно-рожевою шкірою підійдуть світлі кольори: жовтий, рожевий, персиковий, бежевий блакитний. Білошкірим дівчатам з карими, блакитними або зеленими очима з сірим відтінком варто звернути увагу на розмиті кольори – сірий, рожевий, синій. Якщо ж у вас темне волосся і очі, то приміряйте моделі блакитного, фіолетового або чорного кольору.
Якщо ви хочете відправитися на вечірку в легкому, невагомому вбранні, то купіть брендові сукні з шовку або атласу, декоровані шифоном. Шовкове вбрання з блискучою поверхнею допоможе привернути до себе погляди протилежної статі.
Якщо у вас стрункі руки, то не варто ховати їх. Купіть модель без рукавів. Якщо ж руки повні, то краще купити вечірню сукню з довгими рукавами або коктейльний вбрання з рукавами-воланами.