Дітям теж мода потрібна. Точніше, не стільки дітей, скільки їх батькам, які зроблять все, щоб їхня донечка виглядала, як маленька леді, а синочок – стильним джентльменом.


Дітям теж мода потрібна. Точніше, не стільки дітей, скільки їх батькам, які зроблять все, щоб їхня донечка виглядала, як маленька леді, а синочок – стильним джентльменом.
Цікаво, що сучасні діти особливо не опираються тому, що мами одягають їх по-особливому. Навпаки, діти помічають, що такий одяг, як у них, немає ні в кого. Це дозволяє виділятися в садку, школі, так що почуття неповноцінності їм не загрожує.
Здається, що можна придумати нового дизайнерам у світі дитячої моди, адже їхня фантазія обмежується, насамперед, комфортом і гігієнічними вимогами до такого особливому гардеробу. Але 2014 рік показав, що дитяча дизайнерський одяг все більше стає схожою на дорослу: такі собі стильні міні-версії того, що показують під час тижнів моди. Природно, тут мінімум дрібних аксесуарів, тільки натуральні, приємні для ніжної шкіри тканини.
Отже, у дівчаток зараз актуальне «плямистий» раскрас, причому не тільки в підкладках курточок і плащиків, але і як основний колір. Класика маленьких принцес – білий, теж залишається в моді в цьому році. На білосніжних кофточках ягідки або кокетливі дами – саме те.
Хлопчикам у 2014-му сезоні пропонують однотонні джинси зі светрами в клітинку або смужку. Залишається популярним скандинавський мотив на в’язаних кардіганах або полукомбинезонах. Милі олені прикрасять також і теплий одяг у дівчаток. Модні кольори для хлопчиків – сірий і електрик.
Не забувайте про те, що діти дуже рухливі, а мерзнути їм, як і перегріватися, не рекомендовано. Тому одягайте, наприклад, пуловер, а зверху кофтинку на замку, щоб навіть сам малюк міг її легко зняти, якщо йому буде душно.