Автомобілі існують в природі вже більше ста років, і за цей час встигли зазнати сильні зміни. Сучасні машини вже не мають практично нічого спільного зі своїми першими прототипами.


Автомобілі існують в природі вже більше ста років, і за цей час встигли зазнати сильні зміни. Сучасні машини вже не мають практично нічого спільного зі своїми першими прототипами.
Сьогодні всі автомобілі поділяють на різні класи і категорії не тільки за технічними характеристиками, але і по призначенню для людей різних статей. Просто кажучи, зараз є машини «загальні», є «чоловічі», і є «жіночі». Вони відрізняються один від одного, як правило, дизайном кузова і функціональну оснащеність. Але завжди жінки-автолюбителі купують собі виключно жіночий варіант авто? Далеко не завжди.
Якщо провести опитування серед сучасних жінок, в тому числі серед тих, хто в машинах взагалі нічого не розуміє, то мало хто скаже, що машини діляться на різні види за призначенням для чоловіків або жінок. І при цьому практично всі знають, що машини розрізняють, наприклад, за розмірами кузова і потужності двигуна.
Існує думка, що при купівлі автомобіля жінка звертає увагу на красу, на дизайн і колір кузова. Це далеко не завжди так. Найчастіше жінки вибирають більш безпечні і надійні автомобілі. На думку психологів, саме тому жінки набагато частіше, ніж чоловіки, купують нові машини, наприклад – авто Міцубісі Паджеро Вагон актуальнои в 2014. Про це ж говорить і банківська статистика – кількість кредитів на покупку машини, взятих жінками, з кожним роком зростає. Другим за значимістю критерієм при виборі автомобіля для жінок є простота управління і зручність салону. Існує ще така думка, що жінки їздять виключно на «автоматах». Це теж не так! Багато воліють мати можливість повністю контролювати ситуацію, і тому принципово їздять тільки на механіці.