Сьогодні онлайн-торгівля фактично перетворилася на один великий віртуальний супермаркет, в якому можна купити абсолютно все. Одяг в інтернет-магазинах продається в самому повному асортименті, в тому числі одяг для автомобілістів.


Сьогодні онлайн-торгівля фактично перетворилася на один великий віртуальний супермаркет, в якому можна купити абсолютно все. Одяг в інтернет-магазинах продається в самому повному асортименті, в тому числі одяг для автомобілістів. Щоб робити покупки в інтернет-магазинах часто і з справжнім задоволенням, треба мати промокод wildberries останній розмір.
А щоб бути впевненим у власній безпеки при їзді на машині, треба не тільки вміти добре водити і бути дуже обережним, треба ще й правильно вибирати одяг і взуття для водіння автомобіля.
Взимку навіть в дуже сильний мороз ні в якому разі не треба сідати за кермо в кожусі і валянках. Дублянка, фуфайка і пуховик теж виключені. Всі ці предмети одягу сильно обмежують амплітуду руху рук, що може перешкодити різкого повороту керма, якщо в цьому виникне необхідність. А валянки, зрозуміло, не дадуть нозі нормально відчувати педаль. Влітку жінкам небажано сідати за кермо в одязі з широкими і довгими рукавами. Туфлі на тонких довгих каблуках («шпильках) теж треба зняти. Каблук може впертися в підлогу і не дати нозі повноцінно натиснути на педаль. Гаразд, якщо педаль газу або зчеплення. Гірше – якщо педаль гальма.
У сиру погоду обов’язково треба струшувати з взуття бруд, перш ніж сісти в крісло водія. Навіть маленький шматочок бруду може стати причиною небажаного ковзання ноги уздовж педалі.
При деяких аваріях виникає пожежа. Може виникнути він і сам по собі, з-за несправності в електрообладнанні автомобіля. Щоб звести до мінімуму можливість отримання важких опіків, одяг треба вибирати з урахуванням займистих властивостей тканин. Чим тонша тканина, тим швидше вона згорить.