Здоровий дитячий сон залежить від багатьох сторонніх чинників. Жорсткі вимоги батьки повинні пред’являти спальному місцю дитини і його комплектуючих. Особливо це стосується матраца.


Перед появою малюка на світ майбутні батьки намагаються придбати все необхідне. Особливо ретельно вибирається коляска і ліжечко малюка. Однак не всі дорослі знають, якою саме має бути дитяче ліжечко. Більшість матусь звертають увагу тільки на естетичне оформлення, а ось таке важливі деталі, як, наприклад, дитячий матрац залишаються не при справах.
А даремно! Дитячий матрац – це невід’ємна частина ліжечка. Від нього залежить комфорт і фортеця сну немовляти. Вибрати якісний дитячий матрац не так складно, як це здається на перший погляд. Головне знати кілька простих правил.
Не всі дешеві матраци, так корисні, якими здаються на перший погляд. Хитрі продавці часто називають матраци є ортопедичними, заспокоюючи недосвідчених батьків. Не думайте, що матрац зможе вилікувати дитину від якоїсь хвороби, але якісний ортопедичний матрац буде сприяти правильному розвитку хребта. Він послужить хорошою профілактикою викривлення та інших дефектів.
Наповнювач матраца
Відмовтеся від старомодних ватяних матраців. Вони дуже незручні і часом ненатуральны. Досить часто це викликає алергічну реакцію в дитини. Сучасними екологічно чистими наповнювачем для дитячих матраців є такі матеріали, як кокосова койра, струттофайбер, латекс і пінополіуретан.
Чохол і наматрисник для матраца
Краще всього зупинити свій вибір не на дешевому тряпичном матрацик без чохла, а на добротній конструкції в жакардових футлярі. Такий матрац не тільки буде служити довго і радувати око, але і принесе максимум користі.
Ще один потрібний аксесуар для дитячого ліжечка – це наматрацник. Відмінна захист спального місця малюка не тільки від пилу та іншого, але і від різного роду дитячих пустощів і несподіванок.
Сподіваємося, що наші поради будуть вам корисні!