Обладнання дитячої кімнати або частини батьківської спальні до появи дитини не є примхою вагітної. Мами особливо турбуються про сон новонародженого.


Обладнання дитячої кімнати або частини батьківської спальні до появи дитини не є примхою вагітної. Мами особливо турбуються про сон новонародженого.
Майбутніх і новоспечених матусь хвилює сон їх крихти, адже в такому стані дитина перебуває більшу частину доби. Починати готувати кімнату до появи малюка слід з колиски. Колиска-маятник giovanni elite особливо зручна, якщо ви ні на секунду не хочете розлучатися дитиною. Її легко переміщати по кімнаті, а маятниковий механізм полегшує життя мамі, заколисуючи за неї дитину. Таку функцію особливо оцінять мами, діти яких засипають тільки після півгодини і більше гойдання.
Новонароджених діток краще туго сповивати. Нехай дитина буде намагатися звільнитися з кайданів пелюшки, але саме в такому положенні він відчуває себе найбільш захищеним, що нагадає йому перебування в лоні матері.
Софа або зручне крісло будуть незайвими в кімнаті, де стоїть колиску новонародженого, адже мамі часто доведеться вставати по ночах, щоб погодувати дитину.
Не слід лякатися, що в перші дні після пологів дитина спить практично весь час. Якщо були виснажливі пологи, то малюк теж втомився, йому необхідно відновити сили.
Коли новонароджений спить, це не означає, що вся родина повинна ходити навшпиньки, боячись його розбудити. В такому віці нормальні звуки не порушують відпочинок дитини. Якщо ж ви привчите дитину до таких умов, то пізніше будь-який звук розбудить його, і заспокоїти малюка буде дуже складно. Дитину можуть розбудити тільки внутрішні стимули, тобто голод, холод, біль, коліки та інше.
Якщо ви любили співати дитині пісні, коли він був ще в животику, то не тільки погойдування, але і мамина пісня допоможуть приспати новонародженого. Навіть у такому ніжному віці ваша крихітка розпізнає мамин голос. Тому сон малюка багато в чому залежить від того, чого ви самі його привчили.