Цей сезон обіцяє бути багатим на сюрпризи і «провокації». Сильно скучив по всього яскравого, неординарного і екстравагантному дизайнери намагаються перевершити один одного в пошуку чогось новенького і незвичайного.


Цей сезон обіцяє бути багатим на сюрпризи і «провокації». Сильно скучив по всього яскравого, неординарного і екстравагантному дизайнери намагаються перевершити один одного в пошуку чогось новенького і незвичайного. Тому жіночий одяг від http://maximoda.com.ua/ у цьому році може бути особливо цікавою.
Роберто Каваллі зосередився на одній гамі кольорів. У нього все сіре, бежеве, персикове або салатне. Або взагалі все чорне. Все дуже елегантно, але якось холодно. Необхідно уважніше розглянути цю колекцію в теплу сонячну погоду.
Тут необхідно звернути увагу на дві особливості: в 2014 році можуть стати модними ажурні тканини і в’язані речі «в дірочку». Причому ажур пропонується прямо на тіло для дам у віці. Ось і перший «скандал».
В цілому в цьому році буде в моді:
– одяг білого та чорного кольорів без присутності інших відтінків;
– одяг всіх відтінків червоного, фіолетового, блакитного, бежевого, квітів;
– одяг в клітинку;
– одяг з ажурної тканини однотонних забарвлень;
– та ювелірні вироби круглої форми;
– сукні, що мають прямий фасон;
– портрети і зображення на пряжах ременів і прикрасах.
У взутті буде переважати шиття намистом з присутністю крокодилячої шкіри. Навесні у взуттєвій моді будуть популярні гострий ніс і прозорий каблук.
Втім, на думку фахівців, намітився тренд «провокацій» може перевернути все з ніг на голову. І всі пропозиції дизайнерів будуть зметені більш сміливими рішеннями і доповненнями, виходять з боку «простого народу».