Воскова епіляція в домашніх умовах – альтернатива дорогим салонним процедурам. І багато представниць прекрасної статі, які прагнуть до ідеально гладкої шкіри при мінімумі витрат, виберуть саме цей метод.


Воскова епіляція в домашніх умовах – альтернатива дорогим салонним процедурам. І багато представниць прекрасної статі, які прагнуть до ідеально гладкої шкіри при мінімумі витрат, виберуть саме цей метод.

Зробити воскову епіляцію в домашніх умовах? Просто!

У теплу пору року ноги жінки притягають погляди чоловіків, тому воскової епіляції в домашніх умовах не уникнути. Для цього волоски на ногах повинні відрости не менше 4-5 міліметрів.
Вибирайте готовий набір для воскової епіляції в домашніх умовах або ж воскоплав катриджный, катриджи з воском і папір для епіляції. У другому варіанті, якщо ви пристосуватися, процедура епіляції буде найдешевшою за собівартістю.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Власне, сам процес починається з душа за дві години до маніпуляцій. Розпарювати ноги, застосовувати скраби не потрібно, шкіра повинна повністю висохнути.
Слід розтопити віск згідно інструкцій кошти. Намазати на нозі смужку трохи менше смужки паперу для епіляції. Останню приклеїти, залишивши близько 1 сантиметра знизу, щоб було легше віддирати. Провести на папері кілька разів по напрямку росту волосся.
Тепер приготуйте свою нервову систему, адже перші кілька процедур будуть дуже болісними, пізніше чутливість притупляється. Тягнути смужку потрібно вздовж шкіри проти росту волосся. Якщо залишилися волоски, то приклеюємо цю ж смужку, і повторюємо процедуру. Так само і з наступними ділянками на ногах. Не забувайте підігрівати віск. Його залишки зі шкіри після процедури можна видалити за допомогою будь-якого рослинного масла, наприклад, дитячого.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Щоб уникнути роздратування, протягом 8 годин краще не мочити ноги. Ефект гладкості триває 5 днів, потім з’являється шорсткість. У середньому процедури радять робити раз на три тижні.

Особливості епіляції при вагітності

Особливий стан організму жінки під час вагітності передбачає мінімум стресів і хворобливих процедур, які могли б негативно позначитися на нервової системи плоду. Тому майбутні мами задаються питанням: як робити епіляцію при вагітності?
Багато хто під час вагітності зупиняються на гоління, адже воно є самим безболісним методом боротьби з небажаною рослинністю на тілі. Але в той же час, результат після гоління не самий довгостроковий, легко порізатися, а волоски відростають більш жорсткі й колючі. Якщо зупинилися на цьому методі, то не користуйтеся милом під час процедури, а після – спиртовмісними лосьйонами.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Деякі лікарі не рекомендують лазерну епіляцію, коли жінка знаходиться в цікавому положенні. Якщо ж зважилися на дану процедуру, то повинні бути впевнені в майстерності працівника салону. Після засмаги і на світлі волосся лазерів важко впоратися зі своїм завданням.
Що стосується епіляції воском, то через хворобливості процедури, її не рекомендують вагітним жінкам. А ось креми-депілятори є щадним способом видалення волосся, але це загрожує алергічними висипаннями, що теж недобре для ослабленого особливим становищем організму жінки.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Якщо не хочеться «заростати», то під час вагітності все ж вибирайте механічні способи позбавлення від волосся: чутливим дамам – бритва, тим, хто вже звик до воскової епіляції – холодний або теплий віск.

Елос-епіляція: протипоказання і переваги

Одна з останніх інноваційних технологій з видалення небажаної рослинності на тілі – це елос-епіляція. Її вважають найбільш ефективним методом, але з великою кількістю протипоказань, тому зупинимося більше на останніх.
Elos-епіляція, винайдена в Ізраїлі, поєднує в собі технологію фото – і лазерної епіляції. Це дозволяє позбавлятися навіть від світлих волосся, волосся на загорілої шкірі, в інтимних місцях за рахунок одночасної дії високочастотного світлового імпульсу і електричного заряду. Буде потрібно близько п’яти-восьми процедур для повного позбавлення від небажаного волосся.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Перше elos-епіляція протипоказання – сумнів репутацію салону, якості обладнання та професіоналізм майстрів. Якщо такі є, то слід порадитися зі знайомими, знайти відгуки про салон в Мережі. Що стосується хворобливих відчуттів, электрооптическая енергія, що лежить в основі методу, залишає тільки легкі поколювання.
Елос-епіляція протипоказана жінкам в положенні і годуючим мамам. Люди, які володіють гіперчутливістю до світла, теж повинні від неї відмовитися. Клієнтам з онкозахворюваннями, тяжкими формами цукрового діабету, епілепсією, загостреною формою герпесу в салонах відмовлять у процедуру елос-епіляції. Краще порадитися з лікарем, якщо ви зважилися на процедуру після відвідування солярію або прийому препаратів з фотосенсибілізуючими властивостями.
Також у списку елос-епіляції протипоказань є заборона на епіляцію воском, машинкою, вищипування волосся в період між процедурами, тобто вона не сумісна з іншими видами епіляції.

Воскова епіляція глибокого бікіні – естетико-гігієнічна процедура

Хтось вважає, що видалення волосся в інтимних місцях не так вже й необхідно. Але більшість молодих дівчат погоджуються терпіти перші хворобливі процедури. Деякі заради гігієни, інші ж, вважаючи, що це «красиво». У списку салонних процедур воскову епіляцію глибоке бікіні відзначають як естетико-гігієнічну процедуру.
Звичайно, жінкам дуже складно зважитися на подібну інтимну маніпуляцію, тому всі прагнуть спочатку спробувати її будинку. В домашніх умовах найбільш ефективною вважається воскова епіляція. Тут головне – не поспішати, дочекатися, коли довжина волосків досягне близько сантиметра. Якщо вже зовсім несила, то хоча б 0,5 сантиметра, тоді є сенс її взагалі робити.
Процедура аналогічна тій, що й з епіляцією ніг воском, але більш болюча. Крім того, самостійно її практично неможливо зробити. Необхідно перед маніпуляціями все підготувати, продезинфікувати руки та інструменти, якими ви будете користуватися.
На пару днів після воскової епіляції глибоке бікіні краще забути про сонячних ваннах, солярії. На подразнену шкіру наносити зволожуючі креми або мигдальне масло.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Якщо збираєтеся в поїздку, то краще прихопити з собою холодний віск. Він продається у вигляді смужок, які легко розігріти в руках, потім притиснути до тіла і зірвати різким рухом проти росту волосся.
Періодичне і правильне виконання процедури воскової епіляції глибоке бікіні допоможе максимально позбавитися від небажаного волосся в інтимних місцях.

Лазерна епіляція: скільки коштує комплекс з позбавлення від непотрібних волосся

Ціна так само цікавить жінок, як і ефективність епіляції. Лазерна епіляція спокуслива безболісністю і можливістю назавжди забути про бритвах, воску та інших методах боротьби з небажаними волосками.
Лазерна епіляція скільки коштує – питання індивідуальне, але відразу приготуйтеся: недешевий. Фахівець спочатку оцінює область шкіри, яку потрібно проепілювати, густоту волосся, їх колір. Темне волосся легше піддаються процедурі, час і кількість сеансів скорочується, порівняно з клієнтками зі світлим волоссям. Сама тривала процедура лазерної епіляції, звичайно, в інтимній зоні – це глибоке бікіні. Сеанс видалення волосся над верхньою губою займе не більше 5 хвилин, пахви – 10-15 хвилин, ноги – 40 хвилин. Чутливі пацієнти можуть скаржитися на хворобливі відчуття, не виключено використання знеболюючих препаратів.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Вже після першого візиту протягом 45-60 днів ви можете радіти результатам, потім сеанс слід повторити. Кінцева вартість позбавлення від непотрібних волосся складається з суми сеансів, які підбираються індивідуально. Комусь буде достатньо 4 впливів, а з чиїмись волоссячком боротимуться близько 8 сеансів. Також деяким доводиться проходити в рік разові процедури, щоб позбутися від відросло волосся, але, в основному, після повного курсу ви отримуєте гладку шкіру назавжди.
Восковая эпиляция в домашних условиях, при беременности, лазерная и элос-эпиляция
Який би спосіб позбавлення від непотрібних волосся ви не вибрали, варто все ж побільше дізнатися про його побічні ефекти. Краса не повинна вимагати в якості жертви ваше здоров’я. Можливо, воскова епіляція в домашніх умовах буде найбільш прийнятним варіантом.