Свій зовнішній носій інформації KingDian P10 я купив на сайті GearBest. Це приблизно такий же, як і Алиэкспресс, але там не потрібно вибирати серед багатьох продавців, це єдиний магазин та вони всі відправляють зі своїх власних складів.

Ще один плюс купувати саме на Гирбесте — це гарантія оригінальності. У цьому випадку я був повністю впевнений, що мені прийде справжній SSD KingDian P10 Portable, а не підробка.

Так, так! На Алі зараз можна наткнутися на підробку навіть китайських брендів, не таких відомих, як світові Самсунг або, скажімо, Асус, але все ж…

Брав на 240 Гігабайт ось тут. Є ще варіації на 120 Гигов і… все! Тільки два види мені вдалося знайти з оригіналів. На Aliexpress є і на 500, але то явний фейк, виходячи з ціни та відгуків Незадоволених клієнтів.

Багато хто може запитати: SSD ж ставлять на ПК і ноутбуки замість стандартного HDD заради прискорення роботи, а навіщо він потрібен у зовнішньому виконанні для підключення через USB?

Тут дві відповіді:

 • Надійність! В ССД немає ніяких крутяться «млинців», які можуть дряпатися, «падати», підшипник може заїсти і зчитує головка зіпсуватися. У SSD лише клітинки і вони зберігають інформацію в десяток разів надійніше, ніж застаріла технологія класичного хард-диска;
 • Компактність! Погодьтеся, зручніше покласти в кишеню апарат, розміром з маленьку печеньку, ніжили розміром з пристойний бутер з ковбасою!)))
 • Можна відзначити ще безшумність, знижене енергоспоживання, стиль і модність, але для мене найважливішим у зовнішнього накопичувача SSD є саме надійність зберігання даних!

  Йому не страшні удари, трясіння в розумних межах, чого дуже бояться HDD, тому для мандрівників або просто тягають з собою на пари в університет, або на роботу в офіс — це теж важливо!

  Ну і останнім критерієм вибору для мене стало довіру до виробника KingDian. Принаймні, ноутбук і на настільний домашній комп’ютер я їх поставив кілька років тому і проблем не було. Один подарував своєму другові на ІН.

  Цей девайс підключається через кабель USB Type-C і стандартний USB 3.0 . Провід в комплекті.

  Ще його додаткової фішкою є магнітне утримування Type-C роз’єму всередині. Тобто, коли починаєш вводити в роз’єм провід, його через деякий час втягує магніт і навіть чути невеликий клацання. І таким чином, просто тримаючи за кабель не створюється навантаження на самі контакти. І не відпаде він — можна сміливо носити за провід, як за шнурок.

  В цілому дуже задоволений. На відміну від флешок з ЮСБ 3.0 і, тим більше, з USB Type-C, тут нічого не ріже швидкість запису і читання, віддаючи всю могутню швидкість SSD-диска!

  До речі, можна підключати до смартфону на базі ОС Андроїд і радіти високої швидкості передачі, але потрібно буде докупити провід на мікро-або той самий ТИП — С. Але у мене Айфон на iOS, тому мені не дуже важливо.

  При бажанні, можна і корпус розібрати, попередньо тільки доведеться зняти гарантійну наклейку:

  Якщо ж потрібно більш «могутнє» зберігання від терабайта і вище, то тут поки без HDD не обійтися. До речі, можете подивитися на спеціальну док.станцію відразу для двох жорстких дисків на 3.5 і 2.5 дюймів: ось огляд на зовнішній корпус з ATA і інтерфейсами SATA і USB 3.0.

  Ну а цей зовнішній SSD KingDian P10 на 240GB я брав на GearBest ось на цій сторінці.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…