Довго шукав функціональний зарядник для акумуляторів в межах ~$10, замість старої безиндикаторной станції. У даній моделі підкупила ціна і кількість позитивних відгуків.

Посилка з Китаю дійшла за 12 діб до Москви. Якщо будете замовляти на Алиэкспресс, то раджу купувати у офіційного представника на даній торговій площадці, ось сссылка на його магазин в Алі. Завдяки кэшбэку EPN ще і 7% тому повернув на рахунок.

Зміст

 • Достоїнства і інструкція російською мовою
 • Недоліки
 • Підсумок і де купити
 • Відеоінструкція
 • Достоїнства і інструкція російською мовою

  Найголовніша перевага, це можливість роботи від MicroUSB — тобто, акумулятори можна заряджати практично скрізь, де є звичайна usb розетка. Для мене це критично, так як необхідно постійно заряджати рації в поїздках, а тягати автомобільний інвертор і окрему 220В зарядку не хочеться.

  Наявність окремого USB-A виходу (макс. сила струму 1000mA), що дозволяє заряджати від станції крім акумуляторів, різні гаджети (той же повербанк, наприклад).

  На відміну від дешевих варіантів, є можливість заряджати по одному елементу, а не парами. Завдяки конструкції, це можуть бути як стандартні AA/AAA, так і всякі ноутбучні акумулятори (18650 тощо).

  Наявність світлодіодної індикації прогресу зарядки (шкала з кроком по 25%) і автоматичне визначення тип вставлений елемент (розпізнає як Ni-MH/Cd, так і Li-ion акумулятори).

  Досить тонкий корпус і добротна збірка — нічого не скрипить і не хрумтить.

  Недоліки

  Незважаючи на заявлену споживану потужність 5V/2A, станція відмовлялася працювати з деякими 2A зарядками від смартфона (особливо зі всякими quickcharge).

  Чомусь з 4-х осередків, одна виявилася неробочою, хоч це і не критично, з огляду на ціну товару і аналогів (тим більше можна поштучно заряджати), але все-таки неприємно.

  Є обмеження за одночасного кількості акумуляторів, елементів і їх типом/потужністю — воно не повинно перевищувати сумарно 2100 mA.

  Тобто, за раз можна зарядити всього лише 1 акумулятор ємністю 2000mA / 2 по 1000mA / 3 700mA / 4 500mA.

  Не завжди правильно визначає ємність вставленого акумулятора (як правило занижує). Благо, утримуючи кнопку MODE, можна вручну виставити необхідну потужність (від 500 до 2000).

  Підсумок і де купити

  Якщо підвести підсумок, то незважаючи на наявні недоліки, зарядна станція повністю справляється зі своїм завданням, тим більше за таку ціну. Ще раз: купувати краще у офіціалів ось тут, там точно вишлють оригінал і з гарантією виробника, інші продавці на Алиэкспресс лише перепродують.

  Відеоінструкція

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…