Смарт-браслет Q8 бренду Onleny знахідка для людини, яка цінує гарну якість, але не готовий платити за це великі гроші. Напевно, сама б я не наважилася купити їх на алиэкспрессе, якщо не брат, який замовив точно такі ж години на півроку раніше. Він був дуже задоволений.

Що підкупило мене найбільше в них, так це водонепроникність. Так як я завзятий плавець. Він купував їх за 1200 з хорошою знижкою, мені так не пощастило, я придбала девайс за 1800 рублів. Але це все одно в кілька разів менше, ніж я придбала їх у магазині електроніки крокової доступності. Купувала ось у цього продавця на Алиэкспресс.

А якщо брати водонепроникні годинники, то треба було б віддати ще більше. Дисплей на годиннику включається, якщо просто повернути руку до лиця. Показує час, дату, включений bluetooth і зарядку. Добре синхронізується з айфоном , нарікань немає.

Програма теж встановилася без проблем, але я не користуюся їй практично. Мені якось вистачає даних, які я отримую з браслета. І ще у них є офігенна функція, про яку я не знала, але вона мені дуже сподобалася.

Так як у мене маленька дитина, до речі у нього є теж дитячі годинники Q50 c GPS, то дуже часто мій телефон стоїть на бесшумнике. І коли годинник з’єднані по системі bluetooth з телефоном , оповіщення про всіх повідомленнях і найголовніше про дзвінки, передаються на браслет. Він вібрує і показує на екрані, наприклад, хто зараз намагається до мене додзвонитися. Звичайно, на дзвінок з годин не відповіси, але прочитати повідомлення, якщо вони не велике, можна.

З плюсів смарт-браслета Onleny Q8 можна виділити :

  • Безліч функцій;
  • Пульс і тиск визначає правильно;
  • Крокомір теж працює добре. Багато годинник грішать накручуванням кроків, цей же показує все вірно. З чоловіком навіть перевіряли, чи все добре;
  • Показує відстань, яку пройшов теж вірно;
  • Відмінно тримає зарядку. Брат сказав, що у нього тримає зарядку 2-3 дні. Я ж звертаюся до зарядці один раз в п’ять днів.
  • відмінна функція спорту. Натискаєш на неї довго і вибираєш біг, плавання, теніс або бамбінтон. Користувалася лише функціями бігу і плавання. Показує час і відстані пробіжки/дистанцію. Начебто теж все вірно;
  • вони водонепроникні. Перевірено не один раз!!!!

З недоліків можу відзначити тільки ремінець. От скажіть, навіщо робити зворотний бік ремінця червоним, а лицьову чорної з червоними крапками??? Краще б зробили нормальний червоний ремінець, як у всіх відомих Xiaomi Mi Band, там було б красивіше.

І вийшло так (швидше за все через особливості моєї кисті) ремінець або бовтається на руці або затягується і залишається відбиток. Але я вже дуже давно не насилу годин, можливо просто незвично.

Смарт браслет Onleny Q8 прийшов через три тижні бандероллю. Годинники були упаковані в пухирчатою плівку. Коробка не була пом’ята. У комплекті дві зарядки, навіщо не зрозуміло. Можливо, продавець так дбає про своїх клієнтів, так як зарядка незвичайна, і якщо ви її втратите, знайти її буде дуже складно. Змінного ремінця в комплекті не було, але дуже хотілося, так як чула, що вони дуже швидко рвуться. Поживемо – побачимо.

Відразу обмовлюся, інструкція російською мовою не знаю, я відразу викинула і коробку та інструкцію, так як брат вже до цього все показав і, якщо навіть якщо і виникали питання, то я зверталася до нього.

В цілому я ставлю девайсу оцінку відмінно, вибирала між ними і Excelvan, вибрала ці. Рекомендую всім! А чоловік тепер хоче собі Colmi GT08, але вони просто для шкарпетки для плавання.

Хто хоче саме такі, в пошуковику вводите смарт-годинник Q8 Onlenly, так як на сайті багато таких же по дизайну і функцій годин, та інших фірм. Залишиться вибрати тільки продавця. Я купила у менеджера, у якого було найбільше продано таких смарт годин ось тут.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…