Пару місяців тому я вирішила записатися на курси візажу та купила велику кількість пензликів, і на жаль (або на щастя), зрозуміла, що їх ніде було зберігати.

Занадто великий професійний валізку я не відважилася поки що брати, і ось я знайшла сумку для косметики більш доступну мені за ціною на Алиэкспресс.

Одним із прийнятних варіантів, як з бюджету, так і в плані комфорту, виявилася косметична сумка бренду HUAMIANLI, але швидше призначена для подорожей. Купила її в магазині Sexy Baby Makeup Store на Алі ось тут.

Я вирішила ризикнути, так як ціна в 472 рубля (плюс доставка 75 р) здалася мені досить привабливою. Вона була доступна в двох кольорах, чорний мені здався більш практичним на відміну від рожевого.

Незважаючи на інші відгуки про швидку доставку, до мене в Санкт-Петербург сумка була доставлена поштою через майже 6 тижнів (40 днів), що трохи засмутило мене, але не порушувало обіцянок продавця про термін не більше 60 днів. І мене повідомили на сайті, що з-за свят доставки можуть зайняти більш тривалий час.

Тим не менш, нарешті отримавши замовлення, я була приємно здивована. Сумка-косметичка HUAMIANLI опинилася в точності, як описано на сайті, дуже містка з великою кількістю відділів, мені вдалося помістити і всі свої кисті Maange, і додатково косметику.

Так що думаю, якщо хтось буде купувати саме для подорожей, теж знайдуть її корисною.

На жаль, на моє розчарування, через кілька днів я виявила шлюб – прорвані сіточка біля замку (див. фото). Я не стала звертатися на сайт, так як мене не сильно турбувала ця частина, але враження дещо зіпсувало.

Інших мінусів і шлюбів не виявила, користуюся сумкою-косметичкою вже 3 місяці. Це була моя перша покупка на Алиэкспресс, враження в-цілому позитивне, тільки прикро було, що не відразу помітила шлюб.

Ще раз, купувала на Aliexpress на цій сторінці у офіціалів і перевіреного магазину, який працює вже більше 4-х років.

Рекомендую відразу для неї подивитися помаду Miss Rose, гелі-лаки VenaLisa і жіночий трімер Kemei — все теж з Китаю.

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…