Думаю, ті, хто відчувають пристрасть до кулінарії і творчості, зі мною погодяться: деколи хочеться чого-небудь такого, що нового і цікавого. Звичайно, класичний борщ — теж добре, але іноді серце вимагає креативу.

Ось і моє зажадало, і я виявила для себе так звані «гонконгські вафлі». Поцікавтеся — це дуже красиво і незвично. Ну, а щоб мати можливість готувати такі ж, я вирішила придбати спеціальну диво-вафельницю для гонконгських вафель (звичайної тут не обійтися). Звичайно, на Алиэкспрессе, ось посилання, де я брала.

Зміст

 • Де купити
 • Зовнішній вигляд і якість
 • Ручки, стулки і внутрішня антипригарна поверхня
 • У роботі і як піч
 • Відгук
 • Відео
 • Де купити

  Як завжди, звернула увагу на рейтинг магазину — трохи не дотягує до 100%, кілька років на ринку. Кількість замовлень і оцінка покупців теж вселили довіру. Та й ціна досить приваблива, особливо в порівнянні з деякими іншими продавцями або поза магазинами майданчики Алиэкспресс.

  Доставка щодо швидка: до Москви — приблизно місяць. Упаковка цілком гідна: картонна коробка і бульбашкова плівка зверху. Всі прибуло в цілості, без пошкоджень.

  Зовнішній вигляд і якість

  Що можу сказати з приводу зовнішнього вигляду. До внутрішньої частини немає ніяких претензій. Ну, а по частині зовнішньої я цього стверджувати не можу. Зберігати вафельницю на видному місці немає особливого бажання. Власне, на фото видно, чому. Хотілося б, щоб виробник вирішив це питання, зачинив задні стінки якими-небудь пластинами, щоб вафельниця виглядала пристойно зі всіх сторін.

  Я розумію, що спочатку ці вафельниці призначалися для електричних установок, і там цей зовнішній дефект не мав би ніякого значення. Але я, як і інші покупці, спрямовувалася на купівлю вафельниці для газової або електричної плити. І чисто візуально вафельниця з зовнішнього боку, звичайно, програє. Хоча на якості роботи це ніяк не позначається, хочу це підкреслити.

  За габаритами вона, звичайно, дуже пристойна. Не скажу, що мені важко її тримати і переносити, але вага у неї чутливий (незважаючи на те, що вона виконана з алюмінієвого сплаву). Ручки цілком комфортні, незважаючи на те, що це, по суті, просто 2 відшліфовані деревинки. Хотілося б, щоб вони були покриті захисним лаком, але на жаль…

  Ручки, стулки і внутрішня антипригарна поверхня

  Кріпляться ручки на звичайних болтах. І не скажу, що дуже надійно. Ні, коли їх закручуєш, перший час все тримається чудово.

  Але до середини випікання звичайної порції тіста ручки починають хитатися. Доводиться їх знову підкручувати. Буду змушена або підбирати інші болти, або придумувати щось ще.

  Не знаю, не пощастило мені, чи це норма, але чомусь в моїй коробці не виявилося кріплення для самих стулок. Тобто, того болта, який повинен фіксувати і з’єднувати дві половини вафельниці.

  У перший раз довелося імпровізувати: скористалася паличкою для суші (це виглядало кумедно). А в наступні просто не фіксувала деталі. Одним словом, тут я постачальника похвалити не можу і не хочу.

  Що ще важливо для цієї, так і взагалі для будь вафельниці? Звичайно, внутрішня поверхня. Тут вона антипригарна. Це дуже зручно, ще жодна вафля не опиралася вибиратися з вафельниці.

  Досить трохи змастити поверхню олією і все йде, вибачте за тавтологію, як по маслу. До того ж, антипригарне покриття відмінної якості. Не таке, яке боїшся зайвий раз не щіткою, а просто нігтиком пошкодити — немає, воно досить міцне, «серйозне», так сказати. Сам виробник стверджує, що тришарове покриття. Очевидно, що не бреше.

  У роботі і як піч

  Внутрішня частина влаштована так, що у мене ще ні разу тісто не покидало межі вафельниці. Природно, потрібно пристосуватися наливати правильне кількість тіста. Але і сама вафельниця влаштована в цьому плані дуже зручно.

  Миється чудово звичайним м’яким миючим засобом і неабразивной губкою.

  Рівномірний прогрів, всі прекрасно пропікається, колір у вафель виходить рівний, що не може не радувати. І це за умови, що я користуюся газовою плитою, без розсікача полум’я. Не кожна електрична вафельниця може цим похвалитися. Загалом, хвалю і ще раз хвалю за цей пунктик виробника.

  До речі, можу порадити ще електронні кухонні ваги високої точності для того, щоб за кожним рецептом досягати максимальної якості.

  Деякі покупці писали у відгуках, що продавець поклав їм рецепт в подарунок. В моїй коробочці рецепту не виявилося, але це не проблема — в інтернеті є не один рецепт гонконгських вафель.

  Відгук

  Незважаючи на те, що вафельниця має явні недоліки, описані мною вище, можу рекомендувати її до купівлі, враховуючи, що зі своєю роботою вона справляється, якість самих вафель (в частині, що залежить від вафельниці) відмінне, коштує вона трохи, якщо дивитися в порівнянні.

  А віденські вафлі можна готувати з допомогою мультипекаря Редмонд.

  Варто тільки підібрати гарний рецепт, і не користуватися цією вафельницей у вас вже не вийде — всі будуть вимагати повторити цей креатив на тарілці не раз. Нагадаю, брала на Алиэкспресс ось тут.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…