Замовила універсальний чохол на диван бренду FORCHEER на Алиэкспресс ось тут, прийшов за 2 тижні, вартість 1200₽. Чохол повністю виправдав мої очікування, хороший тягнеться трикотаж, не просвічує, що немало важливо, тому що у нас червоний диван і маленькі діти.

Вже прала в машинці, колір не втратив. Хочу ще у цього продавця замовити чохли на стільці і на другий диван.

Залишилася задоволена ціною і якістю, тому що коли вдома діти і домашні тварини завжди думаєш як краще захистити свою меблі від дрібних плям або від фломастерів, вовни, а тут прям ідеальний варіант: зняв, виправ і знову чистий диван.

У продавця FORCHEER багато різних кольорів і варіантів, можна на стільці чохол, можна на кутовий диван, можна на маленький диванчик.

Також в комплекті були трубки з поролону щоб прокладати в поглиблення в дивані і зав’язки, щоб на дні зав’язати і не сповзав чохол, але зав’язками ми не користувалися, а трубки з паралону знадобилися, але їх багато і навіть ще в запасі залишилися, хоча ми у всі можливі місця їх запхали.

Ще раз, брала цю універсальну накидку на Алиэкспресс ось тут у офіційного представника фірми-виробника.

Також, для прикраси будинку можу порадити гірлянду ВОДОСПАД, яка перетворить ваш балкон чи вікно. І наволочки для подушок MrsRight — просто чудові!

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…