Китайська 2din магнітола з навігацією 7020G відрізняється від інших схожих магнітол з дешевого сегмента наявністю GPS приймача і збільшеним екраном 800×480 точок.

Існує кілька аналогічних моделей дешевше на цілу тисячу рублів, але вони без навігації! При виборі легко переплутати.

Зміст

 • Де купити
 • Розміри, зручність використання
 • Якість звуку
 • Мінуси
 • Відео та висновок
 • Де купити

  Купував ось тут на Алиэкспресс за $85, отримав за два з невеликим тижні поштою.

  Розміри, зручність використання

  Магнітола дуже компактна. Незважаючи на 2din формат, її товщина не перевищує декількох сантиметрів. Екран кольоровий, сенсорний, що дуже зручно для швидкого перемикання мелодій або пошуку радіостанцій.

  На передній панелі по мимо екрану і кнопок управління знаходиться USB-роз’єм і два слота microSD — один для навігатора, інший для музики і фільмів. В комплект входить простенький пульт управління, камера заднього виду з проводкою, GPS-антена, яку краще всього закріпити на лобове скло, і флешка з картами навігації.

  Флешку для музики доведеться купувати окремо. За замовчуванням в якості навігатора записана iGO, але за бажанням можна поставити більш звичний Навітел або будь-яку іншу програму під WinCE — всі їх можна знайти на профільних сайтах і форумах.

  Якість звуку

  Є виходи на 4 динаміка по 50 Вт і вихід на сабвуфер. Якість звучання цілком середня. Якихось меломанськими вишукувань очікувати від магнітоли звичайно не варто, але порівняно з іншими вона грає не гірше.

  Головним достоїнством магнітоли крім ціни є те, що при вимиканні запалювання вона запам’ятовує, яка пісня програвалася, і при включенні починає програвати її з того ж місця.

  Текст і кнопки на екрані великі, все легко читається і натискається пальцями. Відеофайли читає практично в будь-якому форматі, навіть в екзотичному FLV. Кіно показує без гальм. GPS працює швидко, супутники знаходяться майже миттєво. Камера заднього виду цілком робоча, а якщо в машині вже є своя камера, скажімо, від Conkim mini, то можна підключити і її.

  Мінуси

  Задня камера

  Недоліки у магнітоли теж є, їх три. Стартову заставку поміняти не можна, тому свою фотографію з емблемою машини поставити не вийде, як би цього не хотілося.

  USB-роз’єм передбачений тільки для підключення флешки з музикою або телефону, але ніяк не для USB-модему. Тому, на жаль, інтернету на магнітолі не буде, а навігатор працює без урахування пробок.

  Третій недолік — при включеному навігаторі музика грає, але гортати пісні або змінювати радіостанції не вийде, так як кнопки і екран віддані навігатора. Гучність при цьому нормально змінюється.

  Можна, звичайно, тимчасово переключитися на музику, тоді навігатор буде повідомляти про поворотах в тлі, але не буде видно саму карту.

  Моя вже трохи пошарпана коробка

  Для підключення по Bluetoth 4.1 рекомендую ось такий універсальний bluetoth-модуль Ugreen. Щоб слухати безпосередньо музику з телефону або розмовляти по ньому в русі по т. зв. «Хендс фрі».

  Відео та висновок

  Загальний висновок — купувати можна. Ще раз, купував її на Алиэкспресс ось тут.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…