Вирішила замовити собі на Алиэкспресс твердий шампунь або мило для волосся за порадою своєї подруги. Брала ось на цій сторінці.

Для мене це було чимось новим. Він поставляється в невеликих шайбах по 55-60 грамів різного кольору і запаху. Є лаванда, кориця, морський бриз, апельсин, зелене яблуко і т. д.

Як стверджують самі виробники, воно робиться шляхом холодного віджимання натуральних компонентів і їх дегідратації. Ну що ж, немає причин не вірити)) Середні ціни по 1-3$, плюс за рахунок кешбека EPN можна повернути частину суми.

У деяких продавців є цілі набори подарункові, навіть дуже гарні і виглядають дуже дорого, як ніби це якийсь крутий бренд. До речі, про бренди… Відомий китайський JABONE — це повний аналог розпіареного на Заході LUSH. Дівчата, які читають сучасні західні журнали, мене зрозуміють.

Мити голову їм гранично просто. Я думала буде незручно. Насправді це як мило про мочалку терти, тільки в даному випадку про волосся. Швидко піниться і добре розноситься піна навіть з густим волоссям.

Плюс в такій упаковці легко перевозити з собою при поїздках, наприклад, на морі, в подорож або відрядження. Досить невеликий мильниці. Чи можна в одну мильницю з звичайним милом помістити, що теж економить місце в сумці.

Вистачає його реально на кілька місяців, так як даний сухий шампунь сильно спресований і його в одному бруску дуже багато!

Волосся після використання і висушування просто блищать і виглядають чудово, їх дуже приємно чіпати. Стають дуже поддатливыми для гребінця, плойки, завивки.

Загалом, всім рекомендую це новий винахід від Китайців. Нижче відео, а в коментарях можете залишати свої запитання та я на них обов’язково відповім!

Ще раз, купувала на Алиэкспресс ось тут. Можу ще порадити звідти гідрофільна олія Soonpure і епілятор жіночий з гарячим воском.

Відео: тестуємо

А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…