Точкове зварювання бренду SUNKKO, модель 787a + я замовляв для створення акумуляторів для велосипедів і не тільки на базі батарейок 18650.

Але буду її застосовувати і в інших випадках, яких з кожним роком з’являється все більше і більше, враховуючи входження батарейок в наше життя (повер-бэнки, ноутбуки, безперебійне харчування і різні електродвигуна, які скоро навіть на великій кількості автомобілів. Хоча б на гібридних).

Були сумніви з приводу саме цього виробника. Багато говорили про гарну якість, але чомусь чимало комусь приходила зварювання з розбитою передньою панеллю і продавець повторно відправляв за свій рахунок панель на зміну. Нічого кримінального, просто їм доводилося чекати довше.

Зміст

 • Де купити і комплектація
 • Зовнішній вигляд і зручність використання
 • Зарядний пристрій
 • Відгук
 • Відео
 • Де купити і комплектація

  У моєму ж випадку все виявилося у відмінному стані і апарат SUNKKO був упакований взагалі дуже надійно. Замовляв ось тут на Алиэкспресс.

  В комплекті були:

  • Сам апарат 787a;
  • Ножна Педаль для зручності;
  • Набір електродів;
  • Набір контактних пластин для пайки. Скільки їх було-не знаю, не рахував, але пристойно.

  Зовнішній вигляд і зручність використання

  Апарат дуже важкенько, розміром з тостер. Зверху є ручка для перенесення, ззаду під’єднується провід 220 Вольт і плавкий запобіжник мережі.

  Споживає він максимально 15 Ампер, на виході маємо 6 Вольт і максимум — 800 Ампер, які можна регулювати.

  Педаль має гумову поверхню зверху і внизу прогумовані ніжки. Через неї можна подавати імпульси, не використовуючи зазвичай зайняті руки.

  Зверху ручний регулятор змінює зусилля в межах 300-750 грам. Тобто, регулюємо пружину натискання на місце зварювання механічним способом.

  На лицьовій панелі є індикаторне табло, що показує потужність. Праворуч від нього два вимикача — зелений і червоний. Один включає зарядку, другий — режим зварювання.

  Лапки для електродів підсвічуються знизу потужними білими світлодіодами, що безсумнівно зручно. Зверху сенсорними кнопками можна управляти зварювальним струмом та імпульсами — дивіться детальніше у відео нижче.

  Зарядний пристрій

  Так, зварювальний апарат Sunkko 787а дозволяє працювати в режимі зарядки зразок ЗУ LiitoKala Lii402 для різних батарей і банок з максимальним струмом 3А, який, втім, легко регулюється.

  Відгук

  В цілому всім задоволений, навіть дуже агрегат повністю коштує своїх грошей і виглядає професійним. Контактна стрічка приварюється до батарей 18650 моментально одним імпульсом. Але можна використовувати два імпульсу ще для більшої надійності.

  Ножна педаль дуже сильно допомагає, адже далеко не завжди зручно тиснути на лапки до спрацьовування. Якщо вона зламається, то можна замінити на іншу — у продавця є у продажу запасні, а змінюється через звичайний роз’єм зразок комп’ютерної миші. Але в мене поки нічого не зламалося.

  Висновок: дуже навіть раджу до придбання! Ще раз, посилання на Алиэкспресс.

  Відео

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…