Купувала я сушарку для овочів і фруктів VITEK VT-5053 в TMall 21.09.18 за 1345 рублів, на наступний день товар був відправлений. За 15 днів посилку доставили Поштою Росії до нашого селища, що знаходиться в Республіці Бурятія в цілості й схоронності.

Зміст

 • Де купити і про доставку
 • Якість і мої відчуття
 • Тести та в роботі
 • Де купити і про доставку

  Взагалі, TMall спочатку завжди відправляє свої товари кур’єрською службою DPD, мені від них постійно приходять смс, типу замовлення доставимо такого-то числа , приготуйте паспорт, але оскільки ми віддалені від цивілізації і до нас кур’єр не їздить, то вони передають посилку на Пошту Росії.

  Їде не так швидко і надійно, але поки завжди доставляли в нормальному вигляді. До речі, доставка у мене була безкоштовною, т. к. разом з сушаркою я купувала ще інші товари, всі разом на суму більше 3000 рублів. Замовляла ось тут на Тмолл, але також можна замовити і на Алиэкспресс на цій сторінці.

  Якість і мої відчуття

  Незважаючи на численні відгуки інших покупців моя сушарка при експлуатації опинилася без запаху пластику (чому я дуже рада). Сама сушарка мініатюрна, можна сказати кубічна з п’ятьма піддонами розмірами 25 на 25 см, їх внутрішня висота всього 2 див.

  Решітки на піддонах Vitek знімні, що дуже зручно, якщо сушити щось об’ємне, та й доглядати теж зручно: зняв-помив. Фіксуються ці решітки правда не дуже щільно, ну напевно за таку ціну нічого очікувати більшого.

  Ну і завдяки цій съемности, мабуть, можна робити йогурт, але для мене це не актуально. Температура сушіння встановлюється ручної крутилкой від 40 до 70 градусів на свій вибір.

  Тести та в роботі

  Тестувала я її в роботі на тертої моркви: за 6 годин при температурі 60 градусів морква вже була повністю висушена, ну піддони природно доводилося міняти місцями, т. к. нижній вже за 1,5-2 години був майже готовий. Краще перед закладкою на дегидрацию перевіряти вагу за допомогою кухонних електронних ваг.

  Єдине, що довелося грати піддонів в моделі VT-5053 прокласти марлею, т. к. інакше морквина через отвори в них падала на дно сушарки і того ж потрапляла у вентилятор.

  У другий раз випробувала сушіння м’яса, нарізала довгою соломкою, марлю укладати не стала, соку на здивування від м’яса майже не було. Години через 3 я вирішила спробувати м’ясо, мені сподобалося, воно навіть трохи нагадувало смак підкопченого, хоча зрозуміло, що було лише трохи подвялено. Дістала м’ясо з сушарки через 24 години, сушила при температурі 65 градусів. Всередині м’ясо все одно залишилося трохи недосушенным, можливо тому що все ж крупновато нарізала, але мені сподобалося.

  Можна в цьому дегидраторе Вітьок (а саме дегидраторами для кухні правильніше називати дані пристрої) сушити і фрукти, і овочі, і, наприклад, чай! Просто збирайте листя по весні і влітку з малини, горобини, смородини, яблунь і т. д. і сушіть! А потім заварюйте в спеціальному чайнику Delta.

  Працює сушарка не особливо гамірно, звук від вентилятора мене не напружує. Загалом, за таку ціну товар такої якості мене цілком влаштовує.

  Ось посилання на товар:

  • На Алиэкспресс з доставкою їх до Китаю;
  • На Tmall з доставкою зі складу в Росії.

  А залишити свої відгуки та запитання Ви можете в коментарях нижче…